perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS TERMİNALİ

Pdks terminali, personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olan terminallerdir. Bu terminallerin kullanılmakta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma pdks terminali, parmak izi pdks terminali pdks terminali ve kartlı pdks terminalidir. Bu terminallerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize göre değişiklik gösterse de tüm cihazlar, farklı geçiş şekline sahiptir. Tabi ki pdks terminali tek başına personelleri takip edebilmek için yeterli değildir. Bu terminaller ile birlikte personel takip programının da bir arada kullanılması gerekmektedir. Pdks terminali programı olarak da adlandırdığımız bu program, oldukça kullanışlıdır. Hangi personelin hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını bu program üzerinde görebilir, erken çıkan ya da geç kalan bütün personeller için kesintiler yapabilirsiniz. Aynı zamanda pdks terminali programı; yıllık izin, devamsızlık, avans, prim vb. takibini de yapabilmenize izin vermektedir. Program üzerinde tutulan bütün bilgiler, raporlanmaktadır. Alınan farklı pek çok rapor bulunmaktadır. Erken çıkanlar raporu, geç kalanlar raporu gibi tüm bu raporları kişi bazında yahut genel bazda görüntüleyebilmekte mümkündür. Tüm bu raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak, istenilen saatte gönderilebilmektedir. Üstelik pdks terminali programı, eta, logo vb. muhasebe programları ile de uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Yani sizin için aslında personelleri takip etmeyi, bir yük olmaktan çıkararak kolayca kontrol imkânı sunar ve ayrıca güvenliğinizi de sağlar.

Yüz tanıma pdks terminali, personellerin yüzlerini tanıyarak okuma yapmanızı sağlamakta olan cihazlardır. Kişilerin yüzlerindeki alın, çene ve burun kısmını tanıyan bu cihazlar, bu alanlar her insanın yüzünde farklı bir algoritma taşıdığı için oldukça güvenilirdir. Bir personelin, bir başka personel yerine yüzünü okutması gibi bir durum asla söz konusu olmaz. Bu da yüz tanıma pdks terminalinin günümüzde çok daha geniş alanlarda yaygın olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olan bu terminaller; kapılara, bariyerlere ve aynı zamanda turnikelere de tetik verilebilmesini sağlamaktadır. Bu da hem geçiş kontrolü hem de geçiş güvenliğinin bir arada sağlanması için harika bir seçenektir.

Parmak izi pdks terminali ise kişilerin eşsiz ve benzersiz parmak izi algoritmasını okuyarak geçiş yapmasını sağlamakta olan terminallerdir. Bu cihazlara tanıtılan parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Bu sayede personeller asla birbirleri yerine parmak izi okutamazlar. Bu da güvenilir bir takip olanağı sunmaktadır. Kullanımı çok basit olup, kapılara, turnikelere ve bariyerlere de bu terminaller ile tetik verilebilmektedir. Birçok modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapma imkânı bulunmaktadır.

Kartlı pdks terminali ise kart okutma teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar, personellere özel olan bir kart tanıtılmasını sağlar. Bu kartlar kişiye özel olarak, farklı ID numaraları ile kayıt edilmektedir. Kimsenin birbiri yerine geçiş yapması gibi bir durum söz konusu olmasa da personellerin kartını bir başkasına vererek okutturması gibi bir durum söz konusu olduğundan ötürü günümüzde parmak izi pdks terminali ve yüz tanıma pdks terminali daha sık kullanılmaktadır.

Pdks terminali hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da fiyat teklifi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler