perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KIYAFET ALARMI SÖKME

Kıyafet alarmı sökme işlemi, mağaza kasa görevlileri tarafından ürün satın alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir. Kıyafet alarmı sökme işlemi için kesinlikle ve kesinlikle mağaza ürün koruma etiket sökücüleri kullanılması gerekmektedir. Çünkü aksi takdirde ürünlerin üzerine takılan etiketlerin sökülmesi sırasında kıyafetlerin büyük zarara uğraması gibi bir durum söz konusu olmaktadır. Kıyafet alarmı sökme işlemi zaten oldukça basit bir işlemdir. Etiket sökücülere alarm bastırıldığında hemen çıkarılmaktadır. Bu etiketlerin kıyafetlerin üzerinden çıkarıldıktan sonra tekrar tekrar kullanılması, oldukça işe yarar bir durumdur. Zaten çok uygun fiyatlara binlerce etiket satın alınabilmekte ve tekrar tekrar kullanılabilmektedir. Bu sayede mağaza ürün koruma sitemleri daha uygun fiyatlara mal edilmiş olmaktadır.

Kıyafet alarmı sökme işlemi için kullanılacak olan etiketler, sert etiketlerdir. Yani kıyafetlerin üzerinde sert etiketler kullanılmaktadır. Ürünlerin üzerinde kullanılabilmekte olan bir diğer etiket modeli de kağıt etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılmak için kullanılırlar. Özellikle marketlerde, ayakkabı mağazalarında ve elektronik eşya mağazalarında kağıt etiket kullanılır. Ürünlerin üzerine yapıştırmak çok basit olduğu gibi bu etiketleri sadece etiket öldürücüye tutarak pasif hale getirmek mümkündür. Yani kullanımı çok basittir. Eğer ürünlerin üzerinden çıkarılmadan ürünün mağaza dışına çıkarılması istenirse, işte o zaman beraberinde kullanılan mağaza ürün koruma antenleri sesli olarak alarm verecektir. Böylelikle kullanıcısını uyarabilecektir.

Mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmadan önce mağazalarda satılmakta olan ürünlerin korunması oldukça güçtü. Bu ürünlerin korunması için güvenlik kameralarına ve çalışanların dikkatine güveniliyordu. Ancak güvenlik kamerası tarafından alınan kayıtlarda ürünün sadece ne zaman çalındığı bilinebiliyordu. Üstelik sürekli olarak çalıntı ürün var mı diye de her akşam ürünlerin sayımı gerçekleştiriliyordu. Bu hem çok büyük zaman kaybına hem de çok büyük iş israfına neden oluyordu. İşte bunun ortadan kaldırılması için de mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmaya başlandı. Bu sistemler sayesinde artık ürünlerin çalınma vakaları sırasında alarm verilerek, mağaza çalışanlarına anında haber veriliyor ve böylece ürünlerin çalınmasının önüne geçilerek, mağazaların ay sonları çalınan ürünlere ödediği masraftan da kurtulabiliyorsunuz.

Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleri. Akusto manyetik antenler, 58 khz’lik bir radyo frekansıyla çalışmasına devam ederken, rfid antenler ise 8.2 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Bu antenler ile birlikte kullanılacak olan etiketlerin farklı modelleri bulunur. Akusto manyetik antenler ile DR etiket, şişe etiket, slipper etiket gibi etiketler kullanılır. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte ise 4x4 etiket, 5x5 etiket, r50 etiket, sun etiket, slipper etiket, mini etiket gibi etiketler kullanılmaktadır. Bu etiketlerin sert plastik olan modelleri tekrar tekrar kullanılabilir özellikte olduğu için maliyetleri zaten çok uygun olacaktır.

Perkotek Teknoloji olarak kuruluşumuzdan bugüne dek Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Bu sebepten ötürü bu sistemleri firmamızdan oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Kıyafet alarmı sökme işlemi hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için info@perkotek.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler