perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KUMANDALI OTOPARK BARİYERİ

Kumandalı otopark bariyeri sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemleri; otopark giriş ve çıkış anteni, giriş ve çıkış kontrol paneli, cam ve plastik etiketler oluşturmaktadır. Plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılan etiketlerdir. Bu sistemlerin çalışabilmeleri için öncelikle bariyerlerin ve antenlerin, araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekir. Bu antenler, 50 metrelik olan alanlara kadar tanıma yapabilmektedir. Antenlere, girişine izin verilecek olan her araç için bir adet etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Araçlar, etiketleri ile antenin önüne geldiklerinde tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline Tcp – Ip bağlantısı kullanılarak iletilmektedir. Sistem bu halde tamamen hazır haldedir. Tanımlı olan etiketler, anten tarafından okutulduğunda geçişler sorunsuz olarak yapılabilecektir.

Kumandalı otopark bariyerinde kullanılan otopark giriş – çıkış kontrol programı, firmamız yazılımcıları tarafından geliştirilmiştir. İlave modüller ile kullanılabilecek olan kumandalı otopark bariyeri, online olarak çalışma sağlamaktadır. Programdaki kolay ve anlaşılır olan ara yüz sayesinde otoparklarda araç takibi sağlamak çok kolay olacaktır. Programın ana ekranında bulunan cihazların bağlantı durumları, her an kontrol edilebilmekte ce oluşabilecek olan tüm arıza durumlarında da anında müdahale edebilme imkânı bulunmaktadır. Ayrıca programda kayıtsız olan ziyaretçiler için anlık olarak geçiş yapılabilmesi için ekranında “Manuel Tetikleme” butonu bulunur. Bu butona basıldığında anlık olarak gelen ziyaretçilerin geçiş yapması sağlanacaktır. Geçişine izin verilen ziyaretçilere aynı zamanda notlar da düşülerek neden izin verildiği bilgisi verilebilmektedir. Geçiş tipi bölümünde de tüm ayrıntılar yer almaktadır. Geçiş ihlali, aracın içeride görünüyor olması, tanımsız olan geçiş vb. tüm geçişlerdeki olumlu ve olumsuz tüm bilgiler geçiş ekranındaki açıklamalar kısmında belirtilerek kullanıcı ara yüzünde sunulmuştur. Kumandalı otopark bariyeri takip programında ziyaretçi geçişleri için ziyaretçinin araç plakası irtibat ve Türkiye Cumhuriyeti bilgileri kaydı oluşturulabilmektedir. Üye kaydı eklem penceresinde de üye hakkında tüm bilgiler barındırılmaktadır. Personellerin de program aracılığı ile personel kartına fotoğraflar eklenebilir. Kullanım durumlarına göre de isterseniz bir üyeye birden fazla kart tanımlaması da yapabilirsiniz. Kişi kartlarındaki “Kişiyi Engelle” özelliği ile de kişiler kartlarını kaybettiklerinde başka birisinin o kartı kullanmaması için kartı kullanıma kapatabilirsiniz. Gelişmiş olan tüm raporlamaları ile her türlü işlem kolay bir şekilde raporlanabilmektedir. Rapor alanlarında kullanılan gelişmiş yazılım dili sayesinde de sabit rapora bağlı kalmaksızın istenilen raporu kullanıcı seçimine bağlı kalarak oluşturabilirsiniz.

Kumandalı otopark bariyerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş alanınız ne kadar uzun olursa, o kadar uzun olan bariyer kolunu kullanarak giriş ve çıkış yapılabilmektedir. Kumandalı otopark bariyeri dememize bakmayın. Avax kumandalı otopark bariyeri aynı zamanda buton ile de kontrol edebilirsiniz. Bunun için tek ya da çift buton kontrolü olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Ayrıca bariyerlerimiz zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyerin kolu belirlenen bir zaman diliminde otomatik olarak kapatılabilmektedir. Elektronik devre üzerinde mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmış olan bu bariyerler, opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilmektedir. Akü sayesinde elektrik kesintileri yaşanan durumlarda sistemi akü ile çalıştırabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ya da kumandalı otopark bariyeri fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları