perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kollu Bariyer Sistemleri: Güvenli ve Ekonomik Çözümler!

Otoparklarda güvenliği ve geçiş kontrolünü sağlamak amacıyla kullanılan kollu bariyer sistemleri, günümüzde daha sık olarak kullanılmaya başlamıştır. Güvenliğe olan ihtiyaç bu sistemlere olan ilgiyi de arttırmıştır. Kollu bariyer sistemleri site, hava alanı, holding, iş merkezi, alışveriş merkezi, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerde kullanılan bariyerlerin kol uzunlukları, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği için otoparklarınızın giriş alanları ne kadar geniş olursa olsun bu sistemleri güvenle tercih edebilirsiniz. Kollu bariyer sistemlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Kollu bariyerlerin elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik oluşları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Kollarının uzunluğunu kendi alanınıza göre ayarlayabileceğiniz kollu bariyer sistemleri, acil mod özellikleri ile yangın, afet ve deprem gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.

Kollu bariyer sistemleri, aynı zamanda otomatik geçiş sistemi ve hızlı geçiş sistemi olarak da tercih edilmektedir. Bu şekilde kullanım sağlamak için öncelikle UHF antenlerin, otoparkların giriş ve çıkışlarına monte edilmesi gerekir. Bu antenler, elli metrelik alanlara kadar okuma yapmaktadırlar. Geçişine izin verilecek olan araçlara kâğıt ya da plastik etiket tanımlaması yapılması gerekir. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılan etiketlerdir. Plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Antene etiketler tanımlandıktan sonra anten etiketi gördüğünde, bariyer akıllı kolu açılarak aracın geçişine izin verilecektir. Hgs ve ogs olarak kullanmak için sistemi hazırlamak işte bu kadar kolaydır.

Kollu bariyer sistemlerini hgs ve ogs olarak tercih ettiğinizde beraberinde kollu bariyer sistemleri programının da kullanılması gerekmektedir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından geliştirilmiştir. Araç takibi için kullanacağınız bu program, online olarak çalışmaktadır. Ekranı şifrelidir. Farklı yetki sınıflarına göre farklı veri tabanı seçme ya da şifreli giriş seçeneklerinden birisi tercih edilebilmektedir. Anlaşılır ve kolay ara yüzü ile kollu bariyer sistemleri yazılımı, ana ekran kısmında bağlantı bilgileri gösterilir. Otoparkın doluluk – boşluk oranı bu ekran görüntülenebilmektedir. Kayıtlı olmayan kullanıcılar için de manuel tetikleme özelliği bulunmaktadır. Manuel tetikleme ile anlık olarak geçiş yapma imkânı sunulur. Hangi aracın otoparka kaç kez giriş ve çıkış yaptığı da görülebilmektedir.

Kollu bariyer sistemleri ile birlikte kullanılan flaşör lamba, bariyer kolunun iniş veya çıkışlarında yanıp sönerek kullanıcısına uyarılar vermektedir. Bu sistemlerde kullanılan kol oturtma çatalı ile de bariyer kolunu destekleyerek tutulmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kollu bariyer sistemlerinde isterseniz geri besleme şartlarını ihtiyacınıza uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Montajları da oldukça basit olup montaj kiti sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde montaj yapılabilmektedir.

Firmamız PerkotekAvax kollu bariyer sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumundadır. Firmamız kurulduğu günden bugüne dek tüm Türkiye dâhil, 16 farklı ülkeye kollu bariyer sistemi satmakta olup satış sonrası destek vermektedir. Tercih edilmemizin en büyük nedenlerinden birisi de tüm dünyaya yayılmış olmamızdır. Kollu bariyer sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Bizlere 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda web sitemiz üzerinden de irtibata geçebilirsiniz. Otoparklarınız Avax kollu bariyerler ile güvende olacak! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler