perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark Bariyeri: Güvenli ve Hızlı Geçiş!

Ücretli olarak kullanılan açık ya da kapalı otoparklarda kullanılmak üzere ya da ücretsiz olarak kullanılan site ya da şirket otoparkları gibi noktalarda kullanılmak üzere otopark bariyeri sistemleri üretilmiştir ve uygulanmaktadır. Avax markası ile siz kullanıcılarımıza bu sektörde hizmet vermekteyiz. Geniş ürün yelpazemizde kullanıcı isteklerine göre bu tip otoparklarda mantar tipi bariyer sistemleri de uygulanabilir. Ancak asıl amaçları otopark bariyeri olarak üretilmiş olan kollu bariyer sistemleri bu noktalara tavsiye edilir. Set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile hem kullanıcı dostudur hem de her türlü otopark otomasyon sistemine entegrasyonu sağlanabilecek yetenekli ana kartı ile değerli müşterilerimizin ilgisini çekmektedir. Bu yetenekli ana kartı ile istenilirse ücretli ve biletli geçiş otomasyonları entegre edilebilir, istenilirse ücretsiz hızlı geçiş sistemleri de entegre edilebilir. Bunların yanı sıra otopark alt yapısında bulunan bir güvenlik sistemi var ise acil durumlarda güvenlik sisteminin vereceği sinyaller aracılığı ile bariyer ana kartı ilişkilendirilip bariyerin otomatik olarak yönetilmesi sağlanabilir. Otopark bariyeri güvenlik sistemi ile senkronize olarak bu şekilde acil moda geçebileceği gibi istenildiği takdirde manuel olarak da acil moda alınarak geçişlerin serbest bırakılması sağlanabilir. Bu şekilde olağan üstü hal durumlarında bariyerin tahliye edilmesi hızlanacaktır.

Avax markalı HGS-OGS hızlı geçiş sistemleri ile otopark bariyerinin tam otomatik bir şekilde çalışması da sağlanabilmektedir. Bu yöntem ile otopark bariyer sistemi ve HGS geçiş sistemi senkronize edilir. HGS paneline tanımlanan etiketler aracılığı ile otopark otomasyon sistemi offline olarak çalışabilir. Sadece panele tanımlı kullanıcılar otopark bariyeri sisteminde otomatik olarak geçebilirler. İstenildiği taktirde otopark geçiş yazılımı ile sistem online moda alınıp geçişler bilgisayar kontrollü olarak da yapılabilir. Otopark bariyeri yazılımı ile kullanıcılara yetki ve kısıtlamalar getirmek mümkün olup detaylı raporlama sistemi ile otoparkın kullanımı hakkında yönetimin bilgilendirilmesi sağlanır. HGS anten sistemlerinin etiket okuma mesafeleri panel programı aracılığı ile ayarlanabildiğinde HGS geçiş sisteminin kurulduğu otopark geçiş noktasının alan olarak dar ya da geniş bir bölgede olması HGS sistemi için bir sorun teşkil etmeyecektir. 0 m ile 50 m arasında ayarlanabilen okuma mesafeleri araçlar daha bariyer noktasına gelemeden otopark bariyerine açılma komutunu gönderebileceğinden bariyer geçiş noktasında olası araç yoğunluklarının da oluşmasının önüne geçilmiş olunacaktır.

Avax otopark bariyeri sistemleri DZ ve MN modeli olarak ikiye ayrılmaktadır. Kendi içlerinde maksimum kol mesafeleri olarak DZ 3-MN 3 ve DZ 6-MN 6 şeklinde ayrılmaktadırlar. Maksimum kol mesafeleri olan 3 m ve 6 m boyutlarının altına indirgenerek kısaltılan kolları ile bariyer sisteminin kurulacağı alanda mesafeler sorun yaratmayacaktır. Ayrıca bunlara ek olarak MN modeline ait olan adını yine kol mesafesinde alan MN 5 modeli de ek bir özelliğe sahip olup kolundaki uzantılardan kaynaklı MN 5 saçaklı bariyer şeklinde isimlendirilir. MN 5 otopark bariyeri de aynı şekilde kol mesafesi olarak maksimum uzunluğunun altına indirgenebilir. Bariyer kolunda bulunan saçaklar aracılığı ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerin de önüne geçilmiş olunur. Avax bariyer sistemleri elektrostatik toz boya teknolojisi ile koruna gövdeleri ile Türkiye koşullarında oluşabilecek her türlü dış etkene karşı dayanıklı olduklarından dış gövdelerinin hasar görmeleri mümkün sayılmaz. Olası araç kazalarında dayanıklı gövdeleri ile otopark bariyeri sistemine ait mekanizmanın ya da bariyer ana katının zarar görmesi engellemiş olur. Böylelikle otopark bariyeri sorunsuz olarak çalışabilecektir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler