perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KX10080 Xray Bagaj Arama Cihazı

KX10080 Xray Bagaj Arama Cihazı konveyörünün taşıma maliyetlerini azaltabilmek için hacmini düşürebilmek açısından katlanabilmektedir. Bakım – onarım hizmetleri, modern olarak tasarlanmış olan yan kapı ile çok basit bir şekilde yapılabilir. Çalışanları için tasarlanmış olan yenilikçi biyometrik tanımlama fonksiyonları, sistemlerin güvenliğini arttırabilmek ve şifrelerin unutulması gibi bütün problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Xray cihazımız, çalışanların potansiyel tehditleri daha kolay belirlemesini sağlamak için 100 x 80 santimetre boyuta kadar tarayacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek, güvenilir ve kaliteli çift enerjili x-ray jeneratörü kullanan bu cihaz, mükemmel görüntü algoritmasına sahiptir. Çalışanların potansiyel tehditlerini görsel olarak tespit edebilmelerini sağlarken, net bir tarama görüntüsü sunmaktadır. Üstelik bagajları daha kolay yerleştirmek için alçaltılmış olan konveyör yüksekliği ile donatılır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler