perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL PUANTAJ PROGRAMI

Personel puantaj programı sistemleri, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bu sistemlerde kullanım çok basit bir şekilde işler. Öncelikle personellerin geçiş yapacakları alanlara kullanılacak olan pdks cihazı montajı yapılmalıdır. Bu işlem çok basittir. Çünkü pdks cihazları zorlu bir montaj sürecine sahip değildir. Cihaz montaj yapıldıktan sonra personel puantaj programı ile bağlantısı sağlanmalıdır. Bu bağlantıdan sonra cihaz tarafından verilen tüm girdi ve çıktıları program üzerinde görebilmek mümkündür. Peki, personel puantaj programı ile hangi pdks cihazı daha sık tercih edilmelidir? Şöyle ki; yüz tanıma sistemleri bu program ile daha çok tercih edilir. Bunun nedeni yüz tanıma sistemlerinin tüm pdks cihazlardan çok daha güvenilir bir yapıya sahip olmasıdır. Çünkü bu cihazlarda yüz tanıma teknolojisi kullanılır. Yüz tanımada kullanılan yüz algoritması kişinin doğumundan ölümüne dek aynı yapıya sahiptir. Bu yapı asla değişmez. Böylece personel puantaj programı kullanılacak olan alanlarda personellerin birbirleri yerine yüz okutması gibi durumlar da söz konusu değildir. Ayrıca bu cihazlarda yüz okutması, cihaza temas etmeden yapıldığı için de uzun yılar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Kapasite olarak da tüm cihazlar farklılık gösterse de personel sayınıza uygun çözümler bulmak tabi ki mümkün olacaktır. Üstelik yüz tanıma cihazlarında yüz tanımanın yanı sıra aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilmek de mümkündür. Bir diğer pdks cihazı da parmak izi okuyuculardır. Bu okuyucular, personel puantaj programı ile birlikte kullanıldıklarında geçişleri kontrol altına çok hızlı bir şekilde alabilmenizi sağlar. Cihazdan alınan tüm bilgiler anında programa iletilmektedir. Programın üzerinde tutulan tüm bilgiler, programın raporlama özelliği ile düzenli olarak kullanıcısına yansıtılmaktadır.

Personel puantaj programı gün yüzüne çıktığından beri personel takip etme çok daha kolay bir hal almıştır. Programın yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcı veya gruba yetki verilerek erişimleri kısıtlamak mümkündür. Programdaki otomatik yedekleme özelliği de bulunmaktadır. Otomatik olarak yedekleme yapılabilmesi sayesinde herhangi bir bilgi kaybı olduğunda anında yedeklerden geri döndürülebilir ve böylece de veri kaybı engellenmiş olacaktır. Ayrıca programda otomatik olarak mail gönderebilme özelliği mevcuttur. Otomatik olarak mail göndererek, personel raporlarını düzenli olarak kontrol etme imkânı da doğmuş olacaktır. Perkotek personel puantaj programı, Perkotek yazılımcıları tarafından yazıldığı için sürekli olarak da isteğe bağlı değişiklikler yapılarak ihtiyaca en uygun çözümler üretilebilmektedir. Program sürekli olarak görsel değişiklik ile de desteklenmektedir. Program tarafından alınan raporların sayfa yapısı da kolayca değiştirilebilmektedir. Tüm maaşların geriye dönük olan raporlamaları da alınabilmektedir.

Personel puantaj programı günümüzde öncelikle personel giriş ve çıkış takibi yapmak için kullanılsa da aynı zamanda personel maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir. Bu hesaplama bilgileri, personel programında giriş ve çıkışlarından ele edilmektedir. Yani bir personel geç geldiğinde yahut erken çıktığında geç kalması ve erken çıkması kadar kesinti yapılabilecektir. Bu kesinti, tabi ki personelin maaşına oranlı olmaktadır. Program ile maaş hesaplaması da bu bilgilere bakılarak yapılmaktadır. Genel bazda, kişi bazında veya rapor bazında görüntülenen bilgiler mevcuttur. Yani ne şekilde isterseniz personel bilgilerini o şekilde giriş yapabilirsiniz. Program üzerinde esnek raporlama sistemi de mevcuttur. Esnek raporlamalar ile programın içindeki standart raporları da alabilirsiniz. Programda yer alan detaylı yuvarlama ile de 1 lira, 10 lira, 50 kuruş ve 10 kuruş tarzı yuvarlamalar kolayca yapılmaktadır. Bordrolarda ücretsiz devamsızlık ve ceza gibi hanelerde de ücretler ve saat bilgi şeklinde görüntülenebilmektedir. Personel puantaj programı hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler