perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OKUL TURNİKE SİSTEMLERİ FİYATLARI

Okul turnike sistemleri fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişir. Bu yüzden okul turnike sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Peki, turnike sistemleri nedir ve nerelerde kullanılır? Turnike sistemlerinde kullanılmakta olan dört farklı model vardır. Bu turnikeler; bel turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve engelli geçiş turnikeleridir. Bu turnikelerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmış olsa da okullarda sıklıkla bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri tercih edilir.

Bel turnikeleri, tripod turnike olarak da adlandırılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin iç ortamlarda kullanılabilmekte olan modelleri elektrostatik boyalı olmaktadır. Dış ortamlarda kullanılabilmekte olan modelleri ise paslanmaz çelik olmaktadır. Bu turnikelerin kolların hızlı bir biçimde geçildiğinde, absorber sayesinde kolun sabit bir hızda turunu tamamlaması sağlanmaktadır.  Göbek mekanizması dökümden imal edilen bu turnikelerde zaten zamanla da kullanıma bağlı olarak kol boşlukları oluşmayacaktır. Parmak izi cihazı, yüz tanıma cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazlarının tümü ile bu turnikeleri tetikleyebilmek mümkündür. Bel okul turnike sistemleri fiyatları teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı geçiş turnikeleri, estetiğin gerekli olduğu ve aynı zamanda yoğun ve hızlı geçişlerin yapılması gerekli olan alanlarda kullanılabilir turnikelerdir. Özellikle estetik ihtiyacına sahip işletmelerin giriş ve çıkış alanlarında kullanılabilmekte olan bu turnikelerin iç ortamlarda kullanılan modelleri elektrostatik boyalı ve dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Single ve double olmak üzere iki farklı modeli olan bu turnikelerin kolları plexiglass ya da camdır. Geçiş izni verildiğinde bu kollar sağa ve sola açılarak geçiş izni vermektedirler. Okullarda sıkça kullanılan hızlı geçiş okul turnike sistemleri fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişir.

Boy turnikeleri, standart olan turnikelerin üstünden ya da altından yapılacak olan geçişlerin engellenmesi ve yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin üç kollu ve dört kollu olarak üretilmekte olan modelleri bulunur. Spor merkezleri, stadyumlar, konser alanları, askeri alanlar, tutuk evleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilen bu turnikelerin paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda, elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Engelli geçiş turnikeleri ise engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin kolları engelli bireylerin hızlı ve kolay geçiş yapabilmesi için kullanılmaktadır. Kol uzunlukları 75 ve 90 olarak değişiklik göstermekte olan bu turnikelerin kolları üzerine engelli bireyler için olduğunu belirten işaret konulabileceği gibi aynı zamanda geçiş yönünü belirten işaretler de konulabilmektedir.

Tüm bu turnikeleri ile kullanılmakta olan üç farklı pdks cihazı modeli bulunur. Yüz tanıma cihazları, parmak izi terminalleri ve kartlı geçiş kontrol cihazları. Öğrenci takip yazılımı ile birlikte bu cihazlardan herhangi bir tanesi kullanılarak öğrencilerin giriş ve çıkış kontrol altına alınabilir. Liseler, üniversiteler ve yurtlar gibi pek çok alanda okul turnike sistemleri fiyatları ile bu sistemleri kullanabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler