perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
25
Ağu.
2015

Bariyer.


Bariyer

Bariyer otopark alanlarını korumak ve gereksiz yere işgalini engellemek için tasarlanmış ve üretilmiştir. Bariyer sistemleri kullanım şekillerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bariyer sistemleri üzerine teknoloji okuyucular eklenerek onay doğrultusunda okutma sağlanabilmektedir. Aynı zamanda tek başına sadece buton ile bariyer açma kapama işlemleri yapılabilmektedir. Perkotek olarak müşterilimizin taleplerini toplayıp talebe istinaden hgs sistemlerini bariyer sistemlerine entegre ederek geliştirdik.

Hgs sistemleri anten, panel, bariyer ve yazılımdan oluşmaktadır. Bu sistemlerin çalışma mantığı ise asıl işlem yaptıran sistem panel olmaktadır. Yani data ile haberleşen ve onay verdiren panel donanımıdır. Antenler sadece okudukları frekansların id numaralarını panele iletmektedir. Panel içerisindeki yada online program gerekli sorgulamaları yaparak onay verdiğinden cevap panele ulaşır. Onayın ardından panel bariyere tetik gönderir ve bariyer açılır.

 

Bariyer sistemleri online ve offline olarak kullanılmaktadır. Küçük işletmeler offline olarak kullanırken büyük işletmeler online takibi tercih etmektedir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları