perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Ağu.
2015

El Tipi Metal Dedektörü.


El Tipi Metal Dedektörü

El tipi metal dedektörü sayesinde artık güvenlik personellerinin işleri daha kolaylaştı. Normal şartlarda el tipi metal dedektör olmayan işletmelerde bayanları aramak için bayan güvenlik personelleri, erkekleri aramak için ise erkek güvenlik personelleri vardı. Bu ekstra olarak bir personel maaşı olarak zarara işletmeyi geçirmektedir. Taki bu durum el tipi metal dedektör çıktıktan sonra kolaylaşmış ve cinsiyet ayrımına gerek kalmadan aramalar devam etmiştir. Bazen boy dedektörlerinden geçen kişilerin üzerinde fark etmeden metal bulunabiliniyor. Bu farklılık ağır metal yoğunluğu olan ayakkabı, kemer, aksesuar olarak bilinmektedir. Doğru nokta atışı yapabilmek için el tipi metal dedektör ile üzeri aranarak tespit edilen aksesuar kişiye çıkarttırılır. Sonrası tekrardan boy dedektöründen geçerek durum onaylatılır.

El tipi metal dedektörü sistemi öncesi kişilerin üzerleri fiziksel olarak elle aranıyordu. Bu hoş bir durum olmamakla birlikte karşılıklı tasnif edilmeyen bir durumdur.

 

El tipi metal dedektörü sayesinde güvenliğinizi üst kaliteye arttırabilirsiniz. Uygun maliyette olan bu el dedektörü bazı durumlarda yardımcınız olmaktadır.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları