perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Kas.
2013

Bariyer Sistemleri.


Bariyer Sistemleri

       Gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik ürünleri ve malzemeleri ihtiyaç talepleri artmaktadır. Bu talepleri en sağlıklı bir şekilde karşılayan sorunsuz ve tam faal gerçekleştiren firmamız sitenizin otoparkını, alışveriş merkezlerinin otoparklarını, firmanız ve bunun gibi birçok alanda otopark hizmetlerinizi en uygun maliyetle profesyonel bir donanım ve hizmetlerinizi gidermektedir. Bariyer sistemleri sayesinde şirketiniz, siteniz vb.

 Alanlarda girişlerini çok rahatlıkla takip edebilirsiniz. Sitenizde yeterli otopark alanı yok ve site sakinleriniz her aracın içeri girip park alanınızı kullanmalarından mı yakınıyor?. PERKOTEK sayesinde bariyer sistemleri ile yabancı araçların istemediğiniz ve kurduğunuz alanların kontrolünde devreye giriyor. En iyi donanımlarla ve en uygun maliyetlerle bariyer sistemleri ihtiyacınızı karşılayan PERKOTEK görsel ve kullanımı kolay ara yüzlü programları ile hgs ,ogs ,kartlı olmak üzere farklı şekillerle takiplerinizi kayıt altında tutmanızda sağlıyor. İster monolog bir şekilde çevirmeli kol ile beden gücü ile bariyerinizi açtırabilirsiniz ister sadece kumanda ile açtırabilirsiniz isterseniz de program takibi ile fotosel ve yardımcı programla da gerçekleştirebilirsiniz.

       Bariyer sistemleri akıllı cihaz olması neden ile fotosel desteği sayesinde bariyer açıkken ve kapanıp aracı sıkıştırma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Fotosel sayesinde bariyer sistemlerinde araç geçiş yapıp yapmadığını arada ışın ile kontrol sağlayıp müsaittik durumu süzgeçleyerek uygun durumda bariyer sistemleri kolunu açıp kapatabilir.

   Bu sistemler ile alanlarınızın kontrolünü daha sağlıklı yapıp kayıt altına almanız PERKOTEK bariyer sistemleri ile mümkündür. Bariyer sistemleri ve programları ile güvenlik personellerin iş gücünü arttırıp daha çok geri hizmet olarak çalışmasını sağlamaktadır. Vakit nakittir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları