perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
29
Oca.
2016

Bariyer Sistemleri.


Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri sayesinde otopark girişleriniz artık kontrol altında. Bariyer sistemleri parmak izi, kartlı, şifreli veya hgs sistemi ile entegrasyonlu çalışabilmektedir. Bariyer sistemi fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Bariyer sistemleri paket yada tercihen değiştiribilen kampanyalı paketlerden oluşabilmektedir. Bariyer sistemleri 6 metre kollu olarak satılmaktadır. Bariyer sistemleri kolları dilediğinzde küçültebilirsiniz. Değiştirilebilen kol boyutu sadece avax marka bariyerlerimizdedir. Sektörde değiştirilebilen boy kollar mevcut değildir. Su geçirmez paslanmaz çelik bariyer sistemleri ile araçları kontrol altına alabilirsiniz. Hafızasına tanımlanabilen kumandalar istediğiniz zaman bariyeri açtırmanız mümkündür.

Bariyer sistemleri hgs sistemleri ile daha çok tercih edilmektedir. Hgs sistemlerinde bariyer montajı sağlanır. Anten ve panel sayesinde etiketler yazılıma tanımlanır ve yetkisi olan etiket bariyere tetik gönderebilir. Sizde bariyer sistemleri ile otoparklarınızda gereksiz işgallerin yapılmasına engel olabilirsiniz.

 

Bariyer sistemleri avm, plaza, toplu konut, site, iş hanları, okullarda kullanılmaktadır. Bariyer sistemleri dışarısında hgs sistemleri bariyer olmadan otomatik kepenklere bağlanabilmektedir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları