perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
BARİYER SİSTEMLERİ

Bariyer sistemleri, günümüzde en çok ilgi gören ve otopark alanında muhteşem bir güvenlik önlemi yaratan ürün tipidir. Bu nedenden dolayı da hızla gelişen büyük şehirlerde, araç sayısının çoğalmasıyla birlikte otopark alanlarında da yetersiz bir güvenlik önlemi durumu söz konusu! Bu nedenden dolayı da bariyer sistemleri hem araçları tarayarak güvenlik önlemi yaratıyor, hem de ticari yönden araçların gelmesiyle birlikte saat sınırlamaları günümüze sunuluyor.

Birçok otopark alanına yapılan güzergah üzerinde ki değişim durumları, sizlerin araç giriş ve çıkışların kontrol altında tutulabilmesiyle beraber bariyer sistemlerini de aktif bir hale dönüştürmektedir. Abone ve üye harici araçların otopark kullanımlarını engellemek veya konuk olarak aldığınız araçların ne kadar saat bölgede durduklarını hesaplamak adına bariyer sistemleri çok kullanışlı bir üründür. Ayrıca direkt olarak bu sistem üzerine bağlanan ek cihaz ile beraber kartlı, şifreli veya parmak izli geçiş durumları da söz konusu olabilir. Birçok firma, var olan çalışanlarına ve personellerine araçlarını park etmeleri ve güvenli bir şekilde tutabilmeleri hususunda otopark alanı oluşturmakta ve bariyer sistemleriyle birlikte de desteklemektedir. Parmak izi, kart okuyucu ve OGS sistemleriyle beraber, bariyerler entegre edilir ve geçiş kontrolleri sağlanır. Bu şekilde ise otoparkta yer alan araç sayısı kontrolleri de en azami şekilde günümüze sunulur.

Bariyer sistemlerimizin en doğru yazılımlarla desteklenmesi durumu söz konusu olduğundan dolayı, araçla bariyere çarpma durumlarının engellemesi de düşünülmüştür. Bariyer kolu beyaz renkle desteklenmiş olup, üzerinde reflektörler barındırmaktadır. Reflektörün yeterli olmadığı durumlarda ise bariyer sistemlerine flaşör takılabilmektedir. Bu kapsamda ise bariyer kolunun hareket süreci boyunca yanarak kullanıcılara uyarı durumları söz konusu olabilir. Yaşanabilecek herhangi bir elektrik kesintisi durumunda ise bariyerini çerisinde yer alan güç kaynağı ile desteklemeler yapılır, araçların bölgede mahsur kalması olasılığı engellenir. Bariyeri manuel olarak açık ve kapalı durumlarına almanızı sağlayan basit bir anahtar mekanizması da sistem içerisinde bulunmaktadır. Bariyer gövdeleri tamamen paslanmaz çelikten oluşup, dış ortamlarda kullanmak adına da uygundur. Bariyer sistemleri, kol uzunlukları ve geçişin kısıtlanmak istediği alanlara göze uzatılabilmektedir. Siz de bariyer sistemleri elde etmek ve siparişi sonuçlandırmak adına bizimle iletişime geçebilir ve sistemi sipariş etme olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Güvenlik önlemlerini arttırmak ve daha kurumsal bir yapıya dönüşebilmek doğrultusunda bu sistem türü fazlası ile olası ve kullanışlı bir üründür. Siz de Perkotek güvencesi ile bariyer sistemlerini inceleyebilir ve sizlere en uygun olan sistem türünü de sipariş edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından kurulum ve montaj aşamaları tamamlanacağı gibi, hizmetin de kısa vadede sonuçlanması durumu söz konusu olacaktır. Her geçen gün kitlelere daha fazla hizmet durumu aşılayan web sitemiz, temel olarak geniş kapsamlı bir şekilde işleyiş yakalamanıza ve işlerin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmasına da olanaklar sağlamaktadır. Geçmişten günümüze kadar binlerce kişinin sipariş ettiği bariyer sistemleri artık sizlere de bir telefon kadar uzaklıktadır! Hemen bizlere ulaşım sağlayabilir ve konuya ilişkin detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bir telefon kadar uzaklığınızda olan web sitemiz, sizlere en kapsamlı şekilde sistemler hakkında bilgiler verecek ve alternatif ürünlere ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu kapsamda da kullanışlı ürünlerin her birine ulaşım sağlamak ve deneyimlemek açısından Perkotek müşteri temsilcileri sizlere sorunsuz destekler sunmaktadır. Bariyer sistemleri konusunda üstün tecrübeler sunan ve ürünlerin tamamını da kullanışlı bir alandan sizlerle buluşturan Perkotek, bu alanda Türkiye’nin en iyi güvenlik ekipmanı tedarikçisidir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler