perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
14
Oca.
2015

Bekçi Kontrol Kalemi.


Bekçi Kontrol Kalemi

Bekçi kontrol kalemi güvenlik görevlileri takibi için kullanılır. Bekçi kontrol kalemi sayesinde atılan tur ve devriyelerin doğru olup olmadığı ne kadar sürede atıldığı ve hangi bölgelerin kontrol edilip edilmediği tespit edilebilir.

Bekçi kontrol kalemi kullanımı kolay aracı bir cihazdır. Asıl önemli faktör programın işlevselliğidir. Bekçi kontrol kalemi çalışma mantığına şöyle bir göz atıcak olursak ;

Devriye yani güvenlik görevlileri tanımı yapılır. Bu tanımlamalar kart ile yapılır. Yani güvenlik görevlilerine kart tanıtılıp verilir. Güvenlik görevlileri devriye yada işe başlamadan önce kartlarını okuturlar. Güvenlik noktaları ise gezilecek alanlardır. Nokta tanımlamaları ile gezilecek alanlar tanıtılır. Güvenlik görevlileri önce kartlarını okutular daha sonra gezdikleri noktaları okuturlar. Kalemi sonra yetkili personele teslim ederler. Yuvaya kalem konulur ve program aracılığı ile bilgiler çekilip raporlanır. 

Devriye kontrol kalemi şarj edilebilir bir cihaz olduğundan dilenildiği zaman şarj edilebilir. Proximity okuyucu olan bu sistem kalemi yuvaya koymanız ile şarj edilebilir. Sizde güvenlik görevlilerinizin takibini sağlamak için bekçi kontrol kalemi satın alabilirsiniz. 

Bekçi kontrol kalemi uzun süreli kayıtları hafızasında tutabilmektedir. Şarj süresi normal şartlarda maksimum 1 ay gitmektedir. Yuvayı ve adaptörü güvenlik görevlilerine iletmeniz durumunda devriye bittiğinde şarj aletine koyabilir ve şarj sürenizi uzatabilirsiniz.

Sizde bekçi kontrol kalemi hakkında teklif ve bilgi almak için bize satis@perkotek.com ve 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları