perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Oca.
2015

Kapı Kilit Sistemleri.


Kapı Kilit Sistemleri

Kapı kilit sistemleri ile ofisiniz, büronuz, odanız, eviniz ve bunun gibi birçok alanı dilerseniz parmakizi, şifre, kart yada yüz tanıma sistemi ile açmanız mümkündür.

Nasıl mı ? 

Dilediğiniz kapıya kilit montajı sağlanarak tabi bu kapının cinsine özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Kilit montajı sağlanır. Daha sonra sizin istemiş olduğunuz donanımdaki cihaz montajı uygun bir noktaya montajlanır. Kişiler tanımlanır ve okuttuklarında kapı açması sağlanır.

Günümüzde en çok müdür odaları, bilgi işlem odaları gibi birçok alanda kullanılan bu kapı kilit sistemleri tercih sebebi ise kimsenin o bölgeye girmemesini sağlamaktır.

Dilediğiniz zaman raporlamasını alabildiğiniz bu sistemlerin fiyatları uygun olmakla birlikte sizin seçiceğiniz cihaza göre değişiklik göstermektedir. 

Modern tasarımlı cihazlar ile görünüm olarak şıklıkla kullanabileceğiniz cihazlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perkotek kapı kilit sistemleri kapıya göre değişiklik göstermektedir. Bu sistemler sayesinde bu önemli alanlara tanımlama dışarısında kimse giremeyecektir.

Sizde kapı kilit sistemleri için bize satis@perkotek.com ve 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları