perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
15
Oca.
2015

En Ucuz Parmakizi.


En Ucuz Parmakizi

En ucuz parmak izi olarak Magic Pass 20650 + ID cihazımız ' dır. Bu cihazın özelliklerini başlıca sayarsak ;

Zem x800 parmak izi okuyucu sensörüne sahip , american intel 32 bit x-scale işlemcili, 800 gr. ağırlığında, 2.4 tft ekrana sahip 80.000 gerçek canlı renk, win200 ve üstü tüm windows işletim sistemleri ile uyumlu, işlem hızı 0.2 saniye, kayıt tipi olarak parmakizi ,kart, şifre , türkçe ses uyarılı, 200.000 log kayıt kapasitesi, 2.000 personel kaydı ve zil çaldırma özelliğidir. 

Bu parmak izi ile neler yapabilirsiniz;

Pdks puantaj programı ile uyumlu olduğundan personel giriş çıkışlarını takip edebilir. Sicil ve özlük bilgilerini tutabilir, raporlayabilirsiniz. Turnike ve bariyer gibi kapı açma tetiği mevcuttur. Zil çaldırma özelliği ile mola saatlerinizde zil çaldırabilirsiniz. Personellerin giriş çıkış dışarısında, avansını , primini, yol parasını, fazla mesaisini, hafta tatili takip edebilirsiniz. Total yani toplam çalışma saatini hesaplayabilir ve maaş ödemesi yapabilirsiniz. 

Cihaz üzerinde kişilerin isimlerini gösterebilirsiniz. Ethernet yani ağ bağlantılı olduğundan dış bağlantı ile başka lokasyondan kayıtları görüntüleyebilirsiniz. Bu parmak izi cihazı ile ilgili olarak detaylı bilgi için web sitemizden parmak izi personel takip sistemlerine göz atabilirsiniz.

Bir personelin 10 parmağı aynı zamanda kart ve şifre tanımı yapıldığı bu cihaz hakkında teklif ve fiyat bilgisini satis@perkotek.com mail adresinden yada 0850 811 80 00 çağrı hattımızdan alabilirsiniz.

Sektördeki en ucuz parmak izi terminalidir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları