perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Ara.
2013

Bekçi Kontrol Sistemi.


Bekçi Kontrol Sistemi

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ

Perkotek Guard bekçi kontrol sisteminin amacı, firmanızın güvenliğini sağlamakla görevli olan devriye ve güvenlik personellerinizin takibini sağlayarak, kontrolün tamamen elinizde bulunmasını sağla-maktır. Guard bekçi kontrol sistemimiz sayesinde, devriye görevli ya da görevlilerinizin dolaşması ve kontrol etmesi için belirlemiş olduğunuz noktaları zamanında dolaşıp dolaşmadığının kontrolünü yapabilirsiniz. Tur tanımı yaparak, dilediğiniz saat aralıklarında vermiş olduğunuz tolerans kapsamında bekçilerinizin devriyeye çıkmasını sağlayarak, daha sonra bu bilgileri rapor olarak alabilirsiniz. Dilerseniz Excel formatında rapor alarak kendi düzenlemenizi yapabilirsiniz.

Zengin raporlama seçenekleri sayesinde, nokta, devriye bazında raporları dilediğiniz saat ve tarih aralığında alabilirsiniz. İsterseniz  olay tanımı yaparak, bekçilerinizin devriyelerinde karşılaşmış oldukları olağan olmayan durumların raporlarını alabilirsiniz. Programın anlaşılabilir görsel ve rapor içeriği sayesinde kolay kullanımı göze çarpan ilk özelliklerden biridir. Programın ilk açılış penceresinde, bekçi kaleminin sarj göstergesi bulunmaktadır. Bu gösterge sayesinde kaleminizin pil seviyesini görebilirsiniz. Yine açılış penceresinde, kalem hafıza durumu, bağlantı durumu ve darbe durumu bulunmaktadır.

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ

Guard bekçi kontrol kalemi suya dayanaklı olup, kötü ve yağışlı hava koşullarında sağlıklı ve verimli kullanım olanağı sağlar. Güçlü ve sağlam yapısı sayesinde düşme ve darbelere karşı dayanaklıdır. Şayet bir kasıt ya da şiddetli bir darbe alması durumunda, kalem üzerinde bulunan darbe sensörü sayesinde, programınız size darbenin hangi güvenlik personelinizin devriyesinde ve hangi noktada hangi saatte gerçekleştiğinin raporunu verecektir. Bu sayede bekçi saatinizin kullanıcı hatasına maruz kalarak garanti kapsamı dışında kalmasını engelleyebilir ve devriyelerinizi uyarabilirsiniz.

Ayrıca zil tanımları bölümünden, 24 parametreye kadar saat tanımlaması yaparak, dilediğiniz süre boyunca kaleminizin sesli ve ışıklı sinyal vermesini sağlayabilir ve bekçilerinize tur saatlerini hatırlatabilirsiniz.

Devriye, nokta, olay, darbe ve tur raporları dışında, kontrol edilmeyen nokta raporu alarak, sadece dolaşılmamış noktaların raporunu alabilirsiniz.

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ

Sonuç olarak, güvenliğinizi sağlamak ve korumakla mükellef bekçilerinizin takibini yaparak kontrolü elinizde bulundurmak istediğinizde Guard Bekçi takip sistemimiz yardımınıza koşacaktır. Ve güvenlik işini sadece kişilere bırakarak değil, kendi kontrolünüz altında da bulundurarak daha sağlıklı şekilde devamını sağlayacaksınız.

Guard Bekçi takip sistemleri yalnızca devriye takibi kullanım amaçlı değildir, Guard Tour sistemleriyle aynı zamanda araç takibide yapabilirsiniz. Programa tanımlayacağınız araç ve şoförler ve onlara vereceğiniz Proxy kartlar sayesinde, hangi şoförün hangi araçla çıkış ve giriş yaptığını ve aynı zamanda , aracın ne kadar yol yaptığını da takip edebilirsiniz. Bunun dışında, özellikle alışveriş merkezleri, oteller ve tatil merkezlerinde görev yapan taşeron yada kadrolu çalışan temizlik görevlilierinin oda ve kat temizliklerinin de takibini yapabilirsiniz.

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ

Temizlik ya da kontrol edilecek bölgelere konulacak Proxy okuyucu noktalar sayesinde, görevli bölgeye gittiğinde Guard tour kalemini Proxy noktaya okutarak görevini tamamlayacaktır. Ve daha sonra yuvasına konulan kalemden çekilen bilgiler neticesinde, hangi görevlinizin hani noktaları hangi sürede dolaştığını ya da kontrol edip etmediğini görebilirsiniz. Guard tour sistemleri daha birçok alanda kullanabileceğiniz bir sistemdir. Sarj edilebilen entegre pil sayesinde, pil değişimi gerektirmez. Ve haftaları bulan okuma süresi ile diğer bekçi takip sistemlerinden çok farklı bir yerdedir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları