perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
23
Nis.
2015

Bekçi Saati.


Bekçi Saati

Güvenlik görevlilerinin görevlerini yerine getirip getirmediklerini tespit etme gibi bir durum teknoloji gelişmeden önce mümkün değildi. Fakat bekçi takip kalemi sayesinde artık güvenlik peronellerininde takibini sağlamak mümkündür.

Güvenlik görevlilerine işletmemizi , fabrikamızı , evimizi teslim ediyoruz. Yapılacak ufak bir hatada sonuçlar katlanamayacak kadar büyük olabilir. Bir personelin insiyatifinde olan sistem hiçbir zaman güvenli değildir. Bu yüzden şikayetler üzerine Perkotek ailesi olarak talepleri karşıladık ve bekçi takip sistemlerini geliştirdik. Bekçi takip sistemleri ile atılan devriyeleri , toplam saatleri göremeniz atılması gereken turların atılıp atılmadığını tespit etmeniz mümkündür.

Çalışma mantığında aracı bir kalem , yuva , nokta ve kartlardan oluşmaktadır. Tüm güvenlik devriyelerinde mantık aynıdır. Aracı olan kalem sayesinde noktalar ve kartlar programa tanımlanır. Güvenlik personeli devriyeye çıktığında okutulan kart sayesinde devriyeye kimin çıktığını tespit eder. Daha sonra okutulan noktalara istinaden nerelere gittiğini gösterir ve raporlayabilirsiniz.

Sizde bekçi saati ile personellerinizi kontrol etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön