perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Nis.
2015

Kapı Dedektörü.


Kapı Dedektörü

Günümüzde artık güvenlik en gerekli unsurlardan biris haline gelmiştir. Artık hemen hemen herkes yanında kesici , kırıcı , yakıcı alet taşımaktadır. Olabilecek yada doğabilecek sorunları gidermek için işletme girişlerinde boy dedektörlerine yai kapı dedektörlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bazen günün yorgunluğu , stresliği yada kişinin agresifliğinden ötürü birçok yaralanmalar meydana gelmektedir. Nasıl mı ? En basiti trafikte yaşanan olaylar trafik kurallarına uymayan bir şöför yapacağı hatayı kaldıramayacak bir bireye denk gelmesi sonrası olay sonucu hızlı araç kullanmadan doğabilecek sorunlar yada yaralanma gibi kavga gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu olayların kapalı alanlarda engelleni sağlamak için kapı dedektörlerine ihtiyaç duyulur. Avm girişlerindeki kapı dedektörleri gibi . Alışveriş için avm giden birçok müşteri , insan alışverişlerini yaparken avm girişlerinde birey seçimi olmadığından madde bağımlıları , yada niyeti kötü olan insana denk gelebilir. Ufacık birşeye sebeplenen kişiler olsun yada bağımlılar olsun doğabicek yaralanmaları önlemek için dedektörler kullanılır. Kapı dedektörleri metal yoğunluğunu hassasiyeti aracılığı ile ölçüp uyarı veren cihazlardır.

Özellikle devlet kurumlarında çok kullanılmaktadır. Adalet sarayları , hukuk büroları , karakollar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Kapı dedektörlerinin amacı doğabilecek sorunları en aza indirgemektir. 7 hassasiyet bölgesinden oluşan dedektörümüz her türlü metali algılayabilmekte , geçiş sayımı ölçmekte ve uyarı sesi vermektedir.

Sizde kontrollerinizi kapı dedektörü ile yapabilmek için bize satis@perkotek.com ya 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları