perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
25
Nis.
2015

Kontrol Sistemleri.


Kontrol Sistemleri

Kontrol sistemleri sayesinde artık çalışanların , personellerinin maaşını hesaplatmak kolay hale gelmiştir. Bir cihaza bağlı olarak cihaza okutulan kayıtları program ile eşleştiren pdks programı ile aylık , günlük ve haftalık olarak puantaj hesaplatmanız mümkündür. Personel devam takip sistemleri konrol sistemleri altında toplanmıştır. Yüz tanıma, parmak izi , kartlı sistemler ile ortaklaşa çalışan programımız sayesinde fazla mesai , erken çıkmaları , geç gelmeleri hesaplatmanız mümkündür.

Kontrol sistemleri çalışma mantığı ise personellerin geçiş yapabilecekleri donanım olan parmak izi , yüz tanıma , kartlı sistem isteğinize göre personel girişine montajlanır. Cihazın sadece enerji ve ethernet girişi olduğundan modern ve şık görünümdedir. Daha sonra cihaza personeller kayıt edilir. Cihazlar kayıt olan her kullanıcı için bir id numarası yani sicil numarası vermektedir. Verilen bu sicil numaraları kişi yaptığı her okutmada otomatik olarak giriş veya çıkış olarak kayıt atmaktadır. Atılan bu kayıtları görebilmek ve maaş hesaplayabilmek için pdks programı kurulur ve tüm personeller cihazın üretmiş olduğu id numarasına göre programa kayıt edilir. Personellere elle giriş veya çıkış atmak mümkündür. İzin tanımlaması yapılabilir , prim veya avans eklemesi yapılabilir.

Cihaz ile program haberleşmesi sonucu kayıtlar çekildiğinde kişinin siciline giriş ve çıkış saati düşmektedir. Eğer elle müdahele yapılırsa kırmızı olarak gösterir. Kayıt cihazdan gelmişse siyah olarak gözükmektedir. 23 adet normal raporlamalardan talebinize göre raporlamanız mümkündür. Başlıcıları ; Genel bazda giriş çıkış listesi, kişi bazında giriş çıkış listesi , erken çıkanlar listesi, geç gelenler listesi, mesai kalanların listesi, devamsızlar listesi, izin kullananlar listesi, aylık devam listesi gibidir.

Sizde personelinizin takibini kontrol sistemleri ile yapmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları