perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
02
Nis.
2015

Bekçi Tur Sistemi.


Bekçi Tur Sistemi

Gece güvenlik görevlilerinizin üzerinde düşen görevi yapıp yapmadığından emin değilseniz o zaman bekçi tur sistemi tam işletmenize göre. Çünkü bekçi tur sistemi sayesinde devriyelerinizin saat olarak hangi alanları gezdiğini tespit etmeniz mümkündür. Bekçi tur sistemi 4 elementten oluşmaktadır.  Birincisi kalem , ikincisi yuva, üçüncüsü kart, dördüncüsü noktadır. İşleyiş şekli ise güvenlik görevlilerin kendilerini belirtmesi için kartlar kullanılır. Yani hangi personelin devriye çıktığının tespiti kart sayesinde yapılır. Gezdiği alanlar noktalardır. Noktalara konumlayacağın bölgeye istinaden isim verilir ve güvenlik görevlisi o noktaya okuttuğunda raporlarda tespit edilir. Kalem ; nokta ve devriye kartlarına okutuduğundan herbirisinin kart id bilgilerini yani kart nolarını hafıza tutar. Yuva ; Kalem ile program arasında eşleştirmeyi sağlayıp aktarım sağlamanız gerçekleştiren donanımdır. Bu sistemlerde en önemli görev yazılımdadır. Yani kalemler aptal terminal şeklindedir. Kalemin amacı sadece okutulan kart yadap proximity herhangi bir rfid sisteminin kart nosunu hafıza tutar. Program kalemden okumuş olduğu kart ve nokta id numaralarını programdaki tanıma göre yerleştirme yapar. Yani id noktanınsa nokta olduğunu bilir kart ise kart olduğunu bilir. Yuvalar usb tak çalıştır şeklindedir. Program windows tüm işletim sistemlerine uyumludur. Bekçi tur sistemi şarjlı bir üründür. Yuva ile teması olduğu her an şarj tutmaya başlar. Darbe sensörü özelliği sayesinde darbe yapıldığında kimin devriyesinde olduğunu raporlayabilir. 100.000 log kapasitesi olan bu cihazdan hiç kayıt aktarılmadan uzun süreli bilgi saklama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

                Bekçi tur sistemi su geçirmez özelliğe sahiptir. Programın mysql veritabanlı olması sebebi ile dilediğiniz zaman başka bilgisayara client yazılımı ücretsiz olarak kurarak takip etmeniz mümkündür. Nokta ve kart tanımlamasında sınır yoktur. Dilerseniz birden fazla işletmenin noktalarını ve kartlarını aynı program üzerine tanıtıp kontrolerinizi sağlayabilirsiniz. Raporları esnektir ve pdf ile excelle aktarımı mevcuttur. Olay tanımlaması sayesinde bekçini turda yaşamış olduğu olayıda raporlamanız mümkündür.

                Sizde güvenlik görevlinizin takibini yapabilirsiniz. Bekçi tur sistemi detaylı bilgi ve fiyatları için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları