perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
03
Nis.
2015

Parmak İzi.


Parmak İzi

Personel takibinde parmak izi sistemleri çok önemli görev almaktadır. Teknoloji gelişmesiye parmak izi sistemleri ihtiyaçları ve işletmelerin kullanımı kolay bu cihaz ile maaşlarını hesaplayabilir hale gelmesi nedeniyle çok talep görmektedir. Parmak izi cihazları ile istediğiniz kapıyı,bariyeri, turnikeyi ve tetik alabilecek her kombinasyonu çalıştırabilirsiniz. Yani parmak izi okutulduktan sonra kombinasyonu açtırabilirsiniz. Parmak izi cihazları ethernet, usb, rs232,rs485 gibi birçok protokol ile bağlantı sağlamaktadır. Bir personelin on parmağınıda bu sisteme tanıtabilirsiniz. Okumama gibi bir durum söz konusu değildir. Kartlı cihaz kullanmak isteyen müşterilerinde tercihi parmak izidir. Çünkü parmak izi cihazları modellerine göre aynı zamanda kartta okuyabilmektedir. Tuş takımı sayesinde şifreli geçişte sağlanabilmektedir.

Parmak izi sistemleri tüm programlar ile entegreli çalışabilir ve dilerseniz sdk sayesinde kendi programlarınıza entegre sağlayabilirsiniz. Parmak izi sistemine bağlı pdks programındaki toplam çalışma saatlerini resmi bodro programına aktarabilir. Ay sonu hakedişleri işleriniz iki butona basarak sağlayabilirsiniz. Parmak izi sistemleri algoritmalarına göre değişmektedir. Usb ile bilgileri alma özelliği olan bu cihazlarda aynı zamanda bir ikinci cihaza kayıt , kullanıcı, parmak izi gibi bilgileri aktarmanız mümkündür. Bu aktarmayı dilerseniz parmak izi dilerseniz program aracılığı ile yapabilirsiniz.

Parmak izi sistemleri tercih sebebi birbiri yerine kart okutmaları engellemek ve klonlama yani kopyalamadan kurtulmaktır. Personel takibinde devrim olan bu sistemler sayesinde personellerinizi girişlerini , çıkışlarını günlük hareketlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz. Türkçe menü ve türkçe ses desteği sayesinde girişlerde ve çıkışlarda teşekkürler geçiş izni olmadığında geçiş reddedildi uyarısını alabilirsiniz. Türkçe menü sayesinde kullanımı kolaydır. Cihazlar hafızada logları uzun süreli tutmaktadır. Elektrik kesintisi gibi durumlarda bilgiler hafızasında kalır yada cihazla bağlantıda bir problem var ise okutulan kayıtlar hafızasında kalır dilediğiniz zaman içerisini boşaltabilirsiniz.

Sizde personellerinizi parmak izi ile takip etmek istiyorsanız bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları