perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
17
Ara.
2014

PDKS Destek.


PDKS Destek

Pdks programı önem arz etmekte olup sürekli güncelleme veya destek gerektiren bir yazılımdır. Personellerin çalışma saatleri değişmesinden , maaş hesaplaması yani bodro hesaplaması yapılmasından dolayı yapılan yanlışlıklar ve düzenlemeler için ek istekleri eklenip doğru sonuçların alınabilmesi pdks destek önem arz etmektedir.

Firmamızda pdks destek ekibi olarak çağrı ekibimiz bulunmaktadır. Bu çağrı ekibinin şuandaki destek kapasitesi 14 personelden oluşmaktadır. Pdks programı kurulumu , yedeklemesi , yedekten geri yüklemesi gibi yeni çalışma saatleri ayarları, eğitim gibi birçok işlemi kapsamaktadır. 

Pdks destek ekibi aynı zamanda cihaz ile haberleşme olmadığı taktirde sorunun çözümü için gerekli işlemleri yapıp nokta atışı olarak sonuç alabilmeniz için size yönlendirmeler sağlayarak bağlantıyı aktif hale getirebilmektedirler. Pdks cihazları online ve offline olarak çalışabildiğinden network yani ağ , rs232 , rs485 gibi bağlantılardaki sorunları saptayarak sorununuzu gidermekteler. Pdks cihazlarının bağlantı problemleri genel olarak cihaz ile modem yada switch arasındaki kablonun arızalanması , ıp adresinin değişmesi yada modemin değişmesi gibi hususlardan ortaya çıkmaktadır. İşte bu durumda pdks sistemi ile ilgilenen personel ağ veya elektrik gibi durumlara vakıf olmasada çağrı ekibimizdeki arkadaşlarımız gerekli işlemleri telefon ile gerçekleştirerek bağlantı sağlattırmaktadırlar.

Personel puantajı önemlidir. Personel puantajı hesaplandıktan sonra tüm personeli bir anda kontrol etmek mümkün değildir. İşin verdiği yoğunluktan dolayı izinli olmasına rağmen izin girilmemiş personeller , girişte ve çıkışta okutulmamış kayıtlar yada sistemde yapılan yanlış hareketlerden dolayı puantaj sonuçlarında yanlış değerler almak mümkündür. Bu durumdada pdks destek yani call center ekibimiz sizin hatalarınızı tespit ederek size gerekli öneri ve uyarılarda bulunuyorlar. 

Yani sizin hesaplamış olduğunuz puantaj bilgilerini call center ekibimiz kontrol etmekte ve doğru değerleri size onaylamaktadır.

Sizde doğru sonuçlar ve sürekli destek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Destek için bize ; destek@perkotek.com

Satış için ; satis@perkotek.com

Öneri ve Şikayetleriniz için ; info@perkotek.com ' dan ulaşabilirsiniz

Telefon ile iletişim için ; 0850 811 80 00 ' dan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları