perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
17
Haz.
2015

Bodro Programı.


Bodro Programı

Resmi olarak bodro hesaplayan işletmelere personel takip sistemleri ile elle girişler ortadan kalkmaktadır. Gayri resmi bodro programı olan pdks programı ile hesaplanan puantajlar gün , saat , ücret şeklinde resmi bodro programına aktarılmaktadır.

Gayri resmi bodro programı için giriş ve çıkışların alınması için cihaz yani donanıma ihtiyaç duyulmaktadır. Bu donanım parmak izi , kartlı , yüz tanımalı sistemler olmakla birlikte müşteri talebine göre değişmektedir.

Gayri resmi program ile günlük yevmiye takibi , haftalık yevmiye takibi gibi tüm bodro alanlarınızı takip etmeniz mümkündür. Yol parası , prim , avans , kesinti gibi tüm alanları kullanabilirsiniz. Bu sistemin çalışma mantığı ise şu şekilde ilerler. Öncelikli olarak işletmenin seçmiş olduğu cihaza istinaden personellerin kayıtları cihaza tanımlanır. Daha sonraki süreçte açılan kayıtlar için cihaz id numarası vermektedir. Kişilere atanan bu id numaraları program ile cihazın haberleşmesi ve kayıtlarını veritabanına işletmesi için personel kartlarına eklenir. Eklenen kayıtlar üzerinde bölüm , şirket , departman , aylık ücret gibi tüm kayıtlarını girmeniz mümkündür.

Sizde gayri resmi olarak personel takibinizi yapabilirsiniz. Sizde gayri resmi bodro programı satın almak yada bilgi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön