perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
21
Haz.
2015

Personel Takip Sistemleri.


Personel takip sistemlerinde en önemli nokta yazılımdır. Önemli olan yazılımın sizin istemiş olduğunuz raporları karşılayıp karşılayamadığıdır. Personellerin giriş ve çıkışlarının toplandığı bu sistemde kullanılan veritabanı ve programın kullanıcı dostu olup olmadığıdır. Aynı zamanda birden fazla client tarafından kullanılmasıda önemli noktadır. Bunların yanı sıra vardiyalı sistem üzerinde çalışabilmesi yani personel giriş ve çıkış yaparken cihaz üzerinden giriş ve çıkış tuşuna basmadan kullanılmasıdır.

Tüm bu özelliklerin hepsi perkotek personel devam kontrol sistemlerinde mevcuttur. Talep edilen cihazın montajı sağlanır. Parametrik ayarlar programa uygulanır ve istediğiniz çalışma saatleri ayarlanabilir. Dilerseniz çoklu vardiya kombinasyonunda yakın vardiyalarda çözüm olması için shift üzerinden atama yapmanız mümkündür. Kullanıcı yetkilendirmesi sayesinde birim şefleri sadece kendi birimlerini görüp müdahele edebilir. Dilerseniz yetkilendirmeyi kısıtlayarak maaşlarını giriş çıkışlarına müdahele etmelerini kısıtlayabilirsiniz.

Sizde personel takip sistemleri olarak programımız hakkında detaylı bilgi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları