perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
16
Haz.
2015

Yemekhane Otomasyonu.


Yemekhane Otomasyonu

İşletmelerde yemekhanelerde fiş ile geçişler suistimal edilerek işletmeye taşeron firma tarafından haksız yere yemek adetleri çıkarılabilinmektedir. Bu sebepli işletmelerin talepleri üzerine yemekhane otomasyonu yani yemekhane takip sistemleri geliştirilmiştir. Bu hem işletme hemde taşeron firmalar için ideal çözümdür. Alınan toplam yemek hakedişleri reel olmakla birlikte aynı zamanda personeller içinde ideal bir çözümdür. Kontör sistemi ile personelin hakkı kendi sicilinde olması ile birlikte hakediş olarak düzenlendiğinde sadece gün içerisinde yemediğinde hakkı kaybolmaktadır. Bu sistemler online çalışınca daha sağlıklı olarak verim alınmaktadır. Offline olarak çalıştığında bir personel birden fazla şekilde yemek yiyebilmektedir. Çünkü kısıtlama yoktur.

Turnike sistemleri ile bu kısıtlamalar mümkündür. Genelde yemekhanede uzun bir küpeşte yani korkuluk öncesine ise turnike konulmaktadır. Kişi kartını , yüzünü yada parmak izi ile giriş yaptığında programa cihaz gidip sorarak izin onayını almaktadır. Program evet onayını gönderirse turnike geçişi sağlanmaktadır.

Yemekhane otomasyonu sayesinde işletme ve taşeron için ideal ve nokta atışı çözümler gelmiştir. Sizde detaylı bilgi için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları