perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Şub.
2015

Boy Dedektörü.


Boy Dedektörü

Boy dedektörü hemen hemen her işletmede ihtiyaç duyulan sistemlerdir. Tabi günümüz teknolojisi ile işletmelerin ihtiyacı uygun fiyat ve iyi cihaz tercih edilmektedir. Boy dedektörü avm , iş merkezleri , plazalar gibi birçok girişlerin sirkülasyonun olduğu yerlerde daha çok tercih edilmektedir.

Boy dedektörü özelliklerine göre değişmektedir. 7 adet tarama noktası olan metal ağırlığını ölçen bu sistemler ile artık güvenliğiniz kontrol altında.  Sadece power kablosu ile çalışan bu sistemlerde hassasiyet ayarları yapılabilmektedir. 7 tarama noktasının ayarlarını kendiniz yapabilmektesiniz. 

7 tarama noktasının gösterge ledleri dedektör sağ ve sol ayağında mevcuttur. Hangi bölgede metal ağırlığı tespit edilmişse o bölgede ledler yanıp sönmektedir. Aynı zamanda panelinde oranını göstermektedir. Toplam geçiş adedini sayan bu sistem birçok firma tarafından ve kurum tarafından kullanılmaktadır. Buzzer sesi sayesinde uyarıyı sesli yapabilmektedir. 

Sehpası sayesinde yanlarında bulunan metalleri ayırabilmektedir. Set olarak satıldığında el dedektörleride set içerisinde çıkmaktadır. Boy dedektörlerinin taleplerinin nedeni ziyaret eden yada giriş yapan kişilerin cinsiyeti belli olmadığı için arama için 2 personel ayırıldığından külfiyeti ortadan kaldırmak için tercih sebebi olmuştur. Aynı zamanda hızlı geçiş yapıp kişileri bekletmeden geçişlerini sağlamak için tercih edilmiştir. 

Boy dedektörü markamız olan secuda birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Sizde boy dedektörü satın almak yada bilgi almak için satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları