perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
Şub.
2015

Ücretsiz Pdks.


Ücretsiz Pdks

Öncelikle pdks kelimesinin açılımını yapalım. Pdks : Personel devam takip sistemi kısaltmasıdır. Personel devam takip sistemleri için verilen addır. Pdks deyince akla birçok amaç gelmektedir. Pdks programı , pdks cihazı birçok çeşitlere ayrılmaktadır.

Perkotek ücretsiz olarak pdks programı vermektedir. Ücretsiz pdks programında sadece 5 personel üzerinden işlem yapılmaktadır. Sizde 5 adet personelinizin hesaplamasını pdks programı ile yapmak için perkotek web sayfamızdan download bölümünden ücretsiz olarak pdks programını indirebilirsiniz.

Pdks programı ile neler yapabileceğinizi şöyle açalım ; 

Çalışma saatleriniz sisteme girilir. Girildikten sonra ;

Personel özlük bilgilerini ,

Personel giriş çıkışlarını , 

Personel izinlerini ,

Personel avanslarını , 

Personel primlerini , 

Personel asgari geçim indirimini,

Personel maaşını , toplam çalışma süresini , eksik çalışmasını , devamsızlığını , toplam iznini, toplam fazla mesaisini hesaplatabilir ve raporlayabilirsiniz.

Perkotek ücretsiz pdks programı sayesinde raporları otomatik olarak mail göndermeniz mümkündür. Kullanıcıya verilen yetkilendirme sayesinde bazı bölümleri kullanıcılarınız için kısıtlayabilirsiniz. Otomatik yedekleme ve yedekten geri yükleme gibi işlemleri sağlayabilirsiniz

Sizde perkotek ücretsiz pdks programı hakkında bilgi almak ve tam sürümü için bize satis@perkotek.com ve 0850 811 80 00 ' dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları