perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
11
Ara.
2014

CCTV Sistemleri.


CCTV Sistemleri

CCTV sistemleri tüm firmalar tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’de hırsızlığın önüne geçilemediği için tespit için ideal olan bu sistemler firmanızı hırsızlardan koruyor. Caydırıcı özelliği olması yanında nokta atışı şeklinde net görüntü ile kişiyi veya kişileri tespit etmeniz daha kolay.

 

CCTV sistemleri eskiden bilgisayarlara takılan pcı kartlardan ibaretti. Fakat teknoloji geliştikçe bunların analog kameralar lensleri değişebilen kameralar dvr cihazı ile kayıt alabilen cihazlar , ıp kamera ve nvr cihazları ile dahada gelişmiştir.

 

Analog kameralarda çok profesyonel görüntü almanız mümkün değildir. Fakat IP kameralar ile pixel olarak görüntü almanız mümkündür. Dvr yada nvr üzerinde bulunan panel sayesinde dilerseniz telefonunuz , dilerseniz tabletiniz , yada tarayıcı üzerinden bağlanmanız mümkündür. Yani siz nereye giderseniz kameralarınızı uzaktan izlemeniz mümkündür. Tabi kamera sistemlerinde görüntüyü alabilmeniz için bir internet bağlantısı şarttır.

 

CCTV sistemleri özelliklerine gore değişiklik göstermektedir. Sizde CCTV sistemleri yani kamera sistemleri ile ilgili olarak size uygun cihaz ve uygun maliyetle teklif veya fiyat almak için bize satis@perkotek.com ‘ dan yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları