perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
09
Ara.
2014

Öğrenci Takip.


Öğrenci Takip

Son yıllarda artık öğrencilerin takibi sağlanması üzerine aşırı talep ve istek ile oluşan gereksinim ile öğrenci takip sistemi programı ve donanımı geliştirdik. Öğrenci takip sistemi ile öğrencilerinizin okuldan , yuvadan , kreşten, yurttan yada diğer bölgelerden ne zaman çıkış yapıp ne zaman giriş yaptığını takip etmeniz mümkündür. Dilerseniz öğrenci takip sistemi ile otomatik olarak sms göndermesi mümkündür. Öğrenci takip sistemi tek başına bir anlam ifade etmez beraberinde kontrol sağlanabilmesi için dilerseniz parmak izi , yüz tanıma , kartlı yada şifreli cihaza ihtiyaç duyulmaktadır. Öğrencilerin kayıtları bu cihazlara yapılarak aynı zamanda öğrenci takip sisteminede sicilleri eklenir. Daha sonra cihaza tanımlanan kayıtlar okutma gerçekleştiğinde otomatik olarak bilgiler çekilir ve raporlaması mail olarak gönderilebilinir. 

Parmak izli sistemlere bir öğrencinin 10 parmağını tanıtmanız mümkündür. Algoritma olarak günümüz teknolojisi ile en üst seviyelerde çalışan bu sistemlerde cihazlar donanım özelliklerine yani kayıt kapasitesine , parmakizi, kart, yüz ve şifre kayıt kapasitesine göre, tetik özelliğine göre, zil çaldırma özelliğine göre vb. birçok seçeneğe göre değişiklik göstermektedir. Personel adedine istinaden en uygun olan cihazı satış temsilcilerimiz size yardımcı olmak için önerisinde bulunacaktır. Öğrencilerinizi takip etmeniz artık perkotek öğrenci takip sistemi ile daha kolay. Bu sistemlerin bağlantıları online olucağından ethernet ile bağlanmaktadır. Dilerseniz cihazları servis aracına montajı sağlanarak bir vodemnet veya usb internet aracılığı yada modemi ile online olarak araca bindiği ve çıktığı saati almanız mümkündür.

Öğrenci takip sistemi ile yurda , okula vb. alanlara öğrencinizin ne kadar geç gittiğini , ne kadar süre devamsız olduğunu veya ne kadar izinli olduğunu görmeniz mümkündür. Sizde öğrencilerinizi takip etmek istiyorsanız. Satış için 0850 811 80 00 ' dan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları