perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
12
Ara.
2014

Üye Takip.


Üye Takip

Artık hemen hemen hel ilçede spor salonları açılmaktadır. Sadece spor salonları değil kompleksler gibi birçok üyelerin olduğu dernekler açılmaktadır. Son zamanlarda fitness daha çok talepten ötürü açılmaktadır. Fakat bunlar için üyeler için kontrol gereksinimi üzerine bize gelen talepleri daha önceki değerlendirmemiz ile birlikte üye takip programını geliştirdik. 

Peki nedir bu üye takip ?

Üyelere kart,şifre,parmakizi yada yüz tanımlaması yapılırak. Girişleri kısıtlamak yada kontrol altına almak için kurulan sistemlerdir. Spor salonu yada üye takibi yapılacak işletmenin girişine donanım olarak cihaz konulur. Bu cihazlar yüz tanımalı olabilir, kartlı,şifreli yada parmakizi okumalı olabilir. Bu cihazlara üyelerin girişleri yapılarak yani kayıtları sağlanarak yazılım üzerinden yetkilendirmeler oluşturulur. Bu yetkilendirme kapı bazlı olabilmektedir. Yani bir üye için örnek vericek olursak havuza giriş yapabilirken üyelik alanı bunu gerektirirken diğer üye sadece fitness kullanabilmektedir. Bu tür durumlarda yetkilendirme ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda saat kısıtlaması yapılabilmektedir. Yada geçiş adedi gün içerisinde 3 defa girebilir gibi geniş kapsamlı bu üye takip sistemi ile üyeleriniz kontrol etmeniz daha kolay. Dilerseniz çıkış tarihi belirtip giriş sağlamasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda programımızda bulunan ödeme takip sistemi ilede ödemelerinizi takip edebilirsiniz. 

Sizde üyelerini kontrol etmek ve raporlamak istiyorsanız perkotek üye takip sisteminin demosunu kontrol etmenizi öneririz. Sizde üye takip sistemi teklifi veya bilgisini almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları