perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
25
Mar.
2015

Dedektör Fiyatları.


Dedektör Fiyatları

Dedektörler sayesinde artık işletme, kurum, site, avm gibi alanlara metal ağırlığı ölçüldüğünden güvenlik önlemleri alınmış olarak personel, insan veya bireyler geçiş sağlamaktadır. Günümüz teknolojisine uygun dedektörler ile üst arama olarak el dedektörü ve boy dedektörü eşya için ise x-ray cihazları vardır. Eskiden bayanları ve erkekleri aramak için 2 güvenlik personeli bulunurken el dedektörü sayesinde bu personel cinsiyeti farketmeksizin arama yapabilmektedir.

Dedektörler sayesinde silah ve kesici , biçici aletlerin girişi mümkün olmamaktadır. Hepimizin avm gibi alanlarda gördüğü ve içinden geçtiği kapıdan bahsetmekteyiz. Dedektörler bölgesel olarak tarama yapmaktadır. Bazı dedektörler çapraz şekilde tarama yaparken bazı dedektörler dik ışınlarla kontrol etmektedir. Bölgelere göre adetli olarak sinyal ile haberleşmektedir.

El dedektörleri ise pil ile çalışmakta olup , şarj girişi sayesinde dilendiğinde şarj edilebilmektedir. Üzerinde on/off yani açma / kapama düğmesi sayesinde kullanılmadığı alanlarla kapatılıp pilden tasarruf edilebilmektedir. Sesli uyarısı bulunmakla birlikte dilerseniz sesli uyarı titreşime üzerinde switch yani buton ile mümkündür.

X-ray cihazları ise çanta gibi malzemelerin kontrol içindir. Arkasına konulan özeli bir bilgisayar ve yazılım ile içindeki malzemeleri vb. Görmeniz mümkündür.

Sizde dedektörler hakkında ve dedektör fiyatları ile ilgili bilgi almak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları