perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Mar.
2015

Personel Takip.


Personel Takip

Personel takip sistemleri 2015 yılında çok aşırı şekilde bir rehabet görmekle birlikte teknolojiye bağlı olarak gelişmeye ve ilerlemeye başlamıştır. Personel takip sistemi artık işletme olarak tüm işletmeler tarafından kullanılmaktadır. İşletmeler güvenlik tercihi ve maddi sermayeye bağlı olarak cihazları tercih etmektedir. Şuanda minimum seviye  kontrol için kart basma saatleri kullanılırken dijital olarak ise ethernet bağlantılı birçok ürün kullanılmaktadır. Eskiden rs232 bağlantıları varken artık ethernet bağlantısı ile cihazlarla haberleşmek daha kolay ve hızlıdır. Ethernet birçok teknoloji ile birlikte personel takip sistemlerindede etkili olmuştur.

Personel takip sistemleri olarak amaç personellerin giriş ve çıkışlarını takip etmektir. Tabi bu bir yazılıma bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Yazılım parmak izi , yüz tanıma , kartlı sistemler gibi cihazlar ile haberleşerek veriyi kendi veritabanına işlemektedir. Kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde personellerinizin maaşlarını hızlı bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Puantaj hesaplama ile personelin toplam çalışma saatini , devamsızlığını, erken ve geç gelmelerini, avansını, primini ve birçok şeyi takibini sağlayabilirsiniz.

Pdks programımız personel takip sistemlerinde bir devrim yaratmıştır. Artık tüm işletmelerde personel takip programı yani pdks programı kullanılmaktadır. Pdks programı ile yapamayacağınız hiçbir işlem yoktur. Günlük giriş çıkışları mail attırabilir , normal çalışmadaki eksiklikleri fazla mesaide kestirebilirsiniz.

Sizde personellerinizi personel takip ile gerçekleştirmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşmanız mümkündür. Call center çağrı ekibi sayesinde problemlerinize hızlı çözüm sağlayabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları