perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
26
Mar.
2015

Personel Maaş.


Personel Maaş

Personellerin çok olduğu işletmelerde maaşlarını hesaplamakta çok zordur. Tek tek personellerin giriş ve çıkış saatlerini not alıp alınan notlar üzerinden günlük ve saatlik ücretleri hesaplanarak aylık hakettiği maaş belirlenir.

 

Personel takip sistemi sayesinde donanım ve yazılım aracılığı ile personel maaş hesaplaması yapmanız mümkündür. Şöyleki personel takip sistemlerinde personellerin girişlerinde ve çıkışlarında okutulmak üzere parmak izi, kartlı, şifreli, yüz tanımalı cihaz ile tanımlanır. İşletme girişine bu algoritmadan bir cihazın montajı sağlanır. Kişiler girişte ve çıkışta bu cihazlar yardımı ile okutma yaparlar. Okuttukları ilk değer giriş ikinci değer çıkış olarak algılanır. Personel maaş programına okuttukları kayıtlar düşürülerek hesaplama yaptırılması mümkündür. Personel maaş programına kişilerin aylık ücretleri ve sicil bilgileri girilir. Cihazdan veri transferi yapıldığında kişilerin giriş ve çıkışları sicilne düşer. Daha sonra izin, avans, prim gibi tanımlamalar gerçekleştirilir. Ay sonu yada hesaplatılmak isteniler tarih aralığı girilerek hesaplama yaptırılır. Daha sonra kişi bazında yada genel bazda ekstre alınarak personel maaş dağıtımı yapılabilinir.

 

Personel maaş programı otomatik olarak veri transferi yaparak girş ve çıkış raporlarını belirtiğiniz kullanıcılara gönderebilmektedir. Personel maaş programında kullanıcılara yetkilendirmeler yapılarak görebileceği ve düzenleyebileceği değerler belirtilebilinir.

 

Sizde personelelrinizin maaşını personel maaş programı ile yapabilmek için  bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön