perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
02
Kas.
2014

El Dedektörleri.


El Dedektörleri

El dedektörleri güvenlik görevlileri için büyük önem taşımaktadır. El dedektörleri sayesinde elle kontrol ortadan kalkmış durumdadır. El dedektörleri ile güvenlik görevlileri cinsiyet fark etmeksizin kontrol sağlayabilmektedir. Boy dedektörleri bazen kişilerin bilmediği veya hatırlayamadığı halde üzerlerinde metal uyarısı verdiği için el dedektörlerine ihtiyaç duyulmuştur.Net tespit için el dedektörleri şarttır.

El dedektörleri pil ile çalışmaktadır. Bu pil şarj edilebilir pil olduğundan adaptör ile şarj etmeniz mümkündür. Sesli uyarı vermektedir. El dedektörleri sesli uyarı ile çalışır fakat bazı yerlerde bu ses çok çekilmez hale gelebileceğinden titreşim tuşu mevcuttur. Titreşim tuşu aktif edildiğinde tarama yapıldığında ve metal tespit edildiğinde titreşim ile uyarı vermektedir. El dedektörü üzerine açma/kapama tuşu bulunmaktadır. Kullanılmadığı zamanlar bu buton ile kapatıldığında şarj ömrü uzatılır.

El dedektörleri hakkında detaylı bilgi için bize 0850 811 80 00 ‘ dan yada destek@perkotek.com ‘ dan bize ulaşabilirsiniz. En uygun el dedektörleri fiyatları ve boy dedektörü ile birlikte olan kampanyalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.


Geri Dön