perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
01
Kas.
2014

Kart Okuyucu Fiyatları.


Kart Okuyucu Fiyatları

 

 Kart okuyucu sistemler adında anlaşıldığı gibi birçok kart okuyucu kapsamaktadır. Kart okuyucu olarak barkodlu kart okuyucu ,proximity kart okuyucu,mifare kart okuyucu gibi birçok okuyucu çeşitleri vardır. Kart okuyuculardan önce manuel kart basma saatleri vardı. Bu kart basma saatleri ile puantaj kartlarına kartuşlu cihazın saat yazması ve total yani toplamların manuel olarak elle toplanması sonucu çalışan bir sistemdi. Fakat bu kart basma sistemleri yerini kart okuyucu sistemlere bırakdılar. Bu okuyucu çeşitlerine HID kart okuyucu cihazlarda girmektedir. Hepsinin algoritması ve çalışma mantığı farklıdır. Her kartın frekansı,hızı yazma değerleri farklıdır. Her kart tekrar kullanılabilir değildir. Kartlar yazılabilme özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kart okuyucu satın almadan önce personel adedi önem arz etmektedir. Ona göre kart okuyuculu sistem önerisinde bulunulur.

Kart okuyucu fiyatları için bize 0850 811 80 00 ‘ dan ulaşabilirsiniz yada destek@perkotek.com yada satis@perkotek.com mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Kart okuyucu sistemleri kartları uzaktan algılar barkodlu dışarısındaki tüm okuyucular kartı uzaktan okur 20 cm diyebiliriz. Barkodlu sistemlerde ise kredi kartı gibi pos cihazlarından geçiş yaparmış gibi kart okuyucu şeridinden geçirilir. Barkodlu sistemler rs232 ile bağlantı sağlarken proximity cihazlar hem rs232 hem usb hemde ethernet ile bağlantı sağlamaktadır. Bulunduğuz yerde dekor önemli ve kablo gözükmesin istiyorsanız usb ile transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tabi bu sistemler puantaj kartlı sistemler gibi manuel olarak hesaplanmamaktadır. Personel takip programı ile en az windows 98 bir işletim sistemi ile programa bağlı olarak çalışmaktadır. Kart okuyucu sistemleri bilgisayar ile bağlantısı sağlanır ve personele verilen kartlar sisteme tanıtılır. Tanıtılan bu kartların sicillerinde giriş ve çıkışları görmek için bilgi transferi sağlanır ve işletilir. Daha sonra ister haftalık ister aylık isterseniz belirttiğiniz tarih aralığı raporlamalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Puantaj için ise sizin çalışma saatlerinize göre parametrik ayarlamalar yapılarak toplam çalışma saati ve günlük çalışma saati maaş hesaplaması yaptırabilirsiniz.

Sizde personellerinizin giriş çıkışlarını kontrol etmek ve raporlamak için kart okuyucu almanız gerekmektedir. Kart okuyucu fiyatları için satış temsilcilerimiz size uygun cihaz önerisinde bulunacaktır.Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları