perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ

Parmak izi sistemleri, teknik olarak bizlere kaliteli ve kullanışlı alanlar yarattığından dolayı, günümüz şartlarında fazlası ile kullanışlı ve mental açıdan da birçok hizmeti sunan ürün olarak bilinmektedir. Parmak izi sistemleri, pek çok farklı bölge de kullanım alanları oluşturmasının yanı sıra, en makul fiyat seçenekleri ile beraber de bu ürünü satın alma olanaklarına sahip olabiliyorsunuz.

Bilindiği üzere sizlere birinci sınıf kalite de ürünler ulaştırma konusunda sıkı çalışmalar ortaya koymaktayız. Perkotek olarak müşteri odaklı çalışma disiplinimizi her geçen gün arttırma ile beraber, parmak izi sistemleri gibi geniş kapsamlı kullanım olanaklarını da sizlere sunabilme raddesinde elimizden gelen tüm hizmet bütünlerini de sizlerle paylaşmaktan geri kalmamaktayız. Peki, parmak izi sistemleri ne gibi alanlar da kullanılır? En çok personel takip konusunda kullanılan ürün seçeneği, %100’e kadar kaliteli ve konforlu hizmet almanız açısından önemli bir ürün olarak bilinmektedir. Bu anlamda parmak izi sistemlerinin ise 5000’e yakın kişinin parmak izini hafızaya atan ve bu kapsamda giriş izinleri veren ürün seçenekleri, her geçen gün kitleler tarafından daha çok tercih ediliyor ve ürün bizlere kaliteli hizmetler sunuyor. Bilindiği gibi bu ürün türleri, direkt olarak işe giriş ve çıkış gibi durumları anlık olarak hafızaya not ettiği için sizlere dilediğiniz zaman inceleme yapma ve kontrol edebilme olanaklarını da sunmaktadır. Bu sayede ise tamamen orijinal bir ürüne ulaşabileceğiniz gibi, siz de dilediğiniz vakitler de personellerinizin işe giriş ve çıkış saatlerini görüntüleyebileceksiniz. Genelde onlarca farklı personelle çalışan firmalar, bu gibi hizmet durumlarını aktif etmekte ve onların devamlılığını anlık olarak kontrol edebilme alanında da sizlere hizmetler sağlamaktadır. Bu yüzden parmak izi sistemleri günümüz şartlarında fazlası ile kullanım alanları doğurmayı da ihmal etmemektedir.

Bunun yanı sıra, bir diğer kullanım alanı da gizli ve korunması gereken odalar kapsamında olabilir. Zira şöyle düşünülebilir, ofisinizde yer alan bir oda var ve anahtar sistemi sizlere hiç ama hiç güvenli gelmiyor, o halde siz de parmak izi sistemleri ürününe geçiş yaparak her daim %100’e kadar konforlu bir durum ortaya koyabiliyorsunuz. Sadece parmak izini okuttuğunuz ve giriş izni verdiğiniz kişilere girme olanakları sunan bu sistem türü, temel olarak kitlelerin de bir numaralı tercih olanağı haline dönüşmüştür. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra, sistem bir de maaş hesaplaması yapma konusunda geliştirilmiş algoritma seçenekleri sunduğundan dolayı, ofis işletmecileri tarafından da pek çok dertten kurtulmalarını sağlayabiliyor. Bu nedenden dolayı da Perkotek olarak sizlere her daim kaliteli ürünleri sunabilme noktasında çalışıyor, tüm ürünleri de alternatif seçenekleri ile günümüze sunmaktan geri kalmıyoruz. Böyle bir ürün çeşidini incelemek ve satın almak doğrultusunda siz de deneyebilir, geniş yelpaze üzerinden de kesenize uygun olan ürün çeşitlerini görebilirsiniz.

O halde siz de geç kalmadan hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurun ve her keseye uygun olan bu ürün seçeneklerinden herhangi birisini seçerek siparişinizi tamamlayın. En kısa sürede kurulum ve montaj aşaması için teknik destek alacağınız gibi, parmak izi sistemleri konusunda da sizlere kaliteli ve konforlu hizmetler sunabilmek adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Bu anlamda ise parmak izi sistemleri geniş ve temel bir yelpaze üzerinden ürün seçeneklerini sizlerle buluşturma konusunda da hassas çalışmalar ortaya koymayı ihmal etmemektedir. Günümüz şartlarına uygun bir durum güncellemesi ortaya koyan Perkotek, ürünlerin tamamını da uzun ömürlü ve uzun yıllar boyunca garantili olarak sizlere sunmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler