perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
17
Oca.
2015

Yüz Tanıma Terminali.


Yüz Tanıma Terminali

Yüz tanıma terminali günümüzde aktif olarak tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Amaç birbiri yerine kart yada şifre okutmayı engellemeyi engellemesidir. Pdks programı ile entegreli çalışan bu sistemler ile bodro programınıza personel toplam çalışma sürelerini aktarabilirsiniz.

Önce kişilerin yüzleri cihaza tanımlanır cihaz kişilerin yüzleri için bi id numarası atar yani sicil numarası bu değerler programa eklenir. Kişinin ismi, hesap grubu ve işe giriş tarihleri yazılır. Daha sonra kişilerin okutmuş oldukları yüz okutmaları cihazdan veri transferi ile çekilir. Çekilen kayıtlar personelin giriş çıkış hanesine yazılır. Bu yazılan değerler sayesinde günlük raporlar almanız mümkün olup, personellerinize maaş hesaplamasını bu değerler üzerinden sağlayabilirsiniz. 

Yüz tanıma terminali programı ile bir cihazdan alınan yüz tanımaları diğer yüz tanıma terminaline göndermeniz mümkündür. Aynı zamanda zil çaldırma ve kapı açma özelliği olan bu cihazlar ile herhangi bir kapı, turnike, bariyer gibi birçok alana tetik sağlayabilirsiniz. Zil çaldırma sayesinde mola saatlerinde otomatik olarak belirttiğiniz saatlerde zil çaldırabilirsiniz. Yüz tanıma terminali kayıt kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. 

Yüz tanıma terminali sayesinde okutulan kayıtları program otomatik veri transferi sağlayıp otomatik olarak raporları mail adresinize göndermektedir. Yüz tanıma terminalinden alınan loglar yani kayıtlar yedeklendiğinden herhangi olası bir durumda geri getirilmesi mümkündür. Yüz tanıma terminali modern ve şık tasarımı ile firmanızın görüntüsünü değiştirmektedir. Hızlı okuma sayesinde kişilerin yüzlerini hızlı bir şekilde okutmasını sağlayıp raporlayabilirsiniz.

Sizde personel takip programı ve yüz tanıma terminali satın almak veya teklif almak için satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan bize ulaşabilirsiniz.


Geri Dön