perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
20
Oca.
2015

En Ucuz Yüz Tanıma.


En Ucuz Yüz Tanıma

Yüz tanıma sistemi artık gelişen teknoloji nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. Tercih sebebi ise birbiri yerine kart okutmaya engel olmaktır. Bu sistemler sayesinde artık personellerinizin giriş çıkışlarının doğruluğunu net olarak onaylamış olacaksınız. Bu sistemler pdks programı ile entegreli, access, yemekhane gibi birçok yazılım ile entegreli çalışmaktadır. Sizde bu sistemler personellerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. 

Yüz tanıma sistemi ile şube ve merkez mantığı ile network aracılığı ile geçişlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Cihazlar şubenize bağlanır internet aracılığı ile ister vpn ister modem üzerinden port yönlendirmesi kendi lokalinizdeki gibi bilgi aktarmanız mümkündür. Cihazlar arası kayıtları istediğiniz zaman kopyalayabilir veya silebilirsiniz.

Online sistemlerde ise kişilerin programa kayıtları yapılır. Eğer onay varsa kapı açılır. Bu sistemler sayesinde artık personellerinizin toplam çalışma saatlerini , geç gelmelerini erken çıkmalarını ve puantaj bilgilerini toplayabilir , saklayabilirsiniz. 

Resmi ve gayri resmi olarak puantaj programı size destek sağlamaktadır. Artık elle takiplere son. En ucuz yüz tanıma olarak magic face 280 cihazını web sitemizden incelemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz bölge satış müdürümüz cihazın tanıtımı için sizlere randevu verebilmektedir. 

Sizde en ucuz yüz tanıma sistemine sahip olmak için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan bize ulaşabilirsiniz.


Geri Dön