perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
21
Oca.
2015

PDKS Programı.


PDKS Programı

Perkotek Pdks Programı artık gereksinim oldu. Firmalar insan kaynakları yada personel ile ilgili departmana personel alımı yaparken iş başvurularında pdks programı biliyor musunuz ? Perkotek pdks programını biliyor musunuz ? vb. sorular yöneltiyorlar. Kullanıcı dostu arayüzü olan pdks programımız ile ilgili olarak detaylı bilgiyi yazılımlar bölümünden alabilirsiniz. Kısa ve öz olarak anlatmak gerekirse ;

Pdks programı ; personellerin giriş çıkışlarını bir donanım yani cihaz aracılığı ile takibini sağlayıp cihazda yapılan hareketlerin programa akarılması ve raporlanması gibi personel özlük bilgileri , giriş çıkış bilgilerini tutan yazılımdır. Pdks açılımı ise personel devam kontrol sistemidir. Sizde personellerinizin giriş çıkışlarını hesaplatabilir ve raporlama alabilirsiniz. Nasıl mı ? 

Firmanızda personellerin giriş yapıldığı bölgeye dilerseniz engellemek amaçlı turnike yada kapı üzerine kartlı, yüz tanımalı, parmakizli, şifreli yada 4 işlemi gerçekleştirebilen tercihinize göre özellikleri değişebilen cihaz montajı sağlanır. Turnike yada kapı olmadanda cihazın olduğu bölgeye sadece cihaz montajı sağlanarak da giriş çıkışlar takip altına alınabilir. Pdks programında kişinin giriş yada çıkışı olmadığı zaman o gün yevmiye atmayacağından personel zorunlu olarak basma işlemini gerçekleştiricektir. 

Cihaz montajı sağlandıktan sonra dilediğiniz bilgisayara perkotek pdks programı kurulur. Dilediğiniz kadar bilgisayar izleme işlemini gerçekleştirebilir. Cihaza personeller tek tek menü üzerinden tanımlanır. Cihaz her tanımalan kişi için bir sicil yani id numarası verir. Bu id numaraları pdks programına ad, soyad, hesap kodu, işe giriş tarihi ve id no olarak eklenir. Kişi giriş ve çıkış yaptığını veriler terminal yani cihazdan alınır. Alınan kayıtlar sicilin giriş çıkış hanesine yazılır. Dilediğiniz zaman işlenen bu kayıtları değiştirebilirsiniz, ekleyebilir yada silebilirsiniz. 

Cihaz veri transferini program otomatik gerçekleştirip 23 adet rapordan dilediğiniz raporu otomatik göndermektedir. Belirtiğiniz çalışma saatlerini sisteme eklememiz durumunda otomatik olarak günlük ve saatlik ücreti hesaplanır. Puantaj hesaplanırken kişi giriş çıkış saati dikkate alınarak toplam çalışma saatini ekranınıza yansıtır. Pdks programı sayesinde insan kaynakları yada personel ile ilgilenen kişinin iş yükü azalacağından verimli bir sistem niteliği taşımaktadır. 

Sizde personellerinizi pdks programı ile takip etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları