perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
19
Oca.
2015

Kartlı Terminal.


Kartlı Terminal

Kartlı terminaller online ve offline olarak ikiye ayrılırlar. Online olan kartlı terminaller bilgisayar bağlantılı rs232, ethernet, rs485 bağlantılı olmak üzere değişmektedir. Bazı cihazlar hafızasında log tutarken bazı cihazlar sadece kapı açtırmak yada tetik verdirmek için kullanılmaktadır. 

Offline kullanılan sistemlerde kendi yazılımları , perkotek pdks yazılımı yada sdk ile bilgileri aktarmanız mümkündür. Sdk sayesinde tüm cihazlara bağlantıyı kendi yazılımınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Kendi yazılımınıza perkotek kartlı, yüz tanımalı, parmak izli cihazları entegre edebilirsiniz.

Perkotek pdks kullanmanız durumunda bodro aktarım modülü ile gayri resmi kayıtları resmi bodronuza aktarabilirsiniz. Çalışma parametrelerini ister 7:30 günlük yani aylık 225 saat yada haftalık 45 saat şeklinde ayarlamanız mümkündür. Tanımlamalar bazı cihazlarda menü üzerindeyken bazı cihazlarda master kart ile tanıtılmaktadır.

Personellerinizin takibini kartlı terminal ile yapmanız mümkündür. Peki kartlı terminal hangi yazılımlar ile entegreli çalışmaktadır. 

Üye takip, personel takip, access takip, yemekhane takip, otopark takip gibi birçok yazılımımız ile çalışmaktadır. Sizde personellerinizi kartlı terminal ile takip etmek için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00'dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları