perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
24
Oca.
2015

Gustavo Otel Takip Sistemi.


Gustavo Otel Takip Sistemi

Otel takip sistemi sayesinde odalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Gustavo otel takip sistemi tam otel ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bu otel takip sistemleri ile check-in ve check-out işlemlerinizi çok rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Otel takip sistemi tercih etmeden önce firmamızı aramanızı tavsiye ederiz.

Peki nasıl çalışır bu otel takip sistemleri ; otel takip sistemlerinin kolları ve kilitleri vardır. Bu kollar ve kilitler kapı ona göre oyularak montajlanır. Gustavo otel takip sistemi pille çalışmaktadır. 4 Adet kalem pil ile 6 ay kadarı ile duracell pillerle ömrü test edilmiştir. Kapı kolları montajlandıktan sonra talep edilen bilgisayara gustavo otel takip sistemi programı kurulur. Programda otel ismi area , buildin, floor tanımlamaları yapılır. Sonra oda tipleri belirlenir ve katlara odalar tanımlanır. Tanımlanan odalar kartlar kodlanarak cihaza öğretilir. Gustavo otel takip sistemi temic card alt yapısına sahiptir. Herhangi bir kodlanmış kart bu kapılara açmaz sadece bilgisayara tanımlama yapılan program aracılığı ile tanımlamalar yapılabilir. Bu sistem özel olarak şifrelenmektedir. 

Tanımlamalar bittikten sonra usb okuyucu üzerine kart konularak check in ve check out işlemleri sağlanabilir. Gm , building, area kartları oluşturulup tüm kapılar için master kart oluşturulabilinir. User manager sayesinde kullanıcınıza yetki verebilirsiniz. Yetkili kullanıcı tüm programı kullanırken yetkisiz kullanıcı sadece check-in ve check-out yapabilir. 

Sizde uygun maliyette ve kaliteli bir otel takip sistemi arıyorsanız bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00 ' dan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları