perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
05
Nis.
2015

Hastanelerde Parmak İzi.


Hastanelerde Parmak İzi

Parmak izi sistemleri hastanelerde çok aşırı bir şekilde talep görmektedir. Hastanelerde çalışma saatlerindeki esneklikten ötürü personelleri takip etmek biraz daha zordur. Personellerin çok olması ve farklı vardiyalarda çalışmalarından dolayı takip etmeleri biraz daha zordur. Hastanelerde çalışan personel sayısına göre parmak izi cihazı tercih edilmektedir. Vardiyalı kombinasyon sayesinde kimulatif olarak personelin çalışma saatleri belirli olmaksızın toplam çalışma saatine istinaden takip sağlanabilmektedir. Fakat bu şekilde yapıldığı zaman ise erken gelme ve geç gelme hesap edilemektedir. Personellerin toplam çalışma saatlerini , geç gelmelerini , erken gelmelerini hesaplayabilir raporlayabilirsiniz.

Personellerin fazla olduğu yerlerde insan kaynaklarının yada personel işlerinin takip etmesi manuel olarak çok zordur. Bu tür durumlarda parmak izi sistemleri montajlanarak personel giriş çıkışlarında parmak izi cihazlarına okutma yapılarak giriş ve çıkışları algılattırılır. Personellerin 10 parmağınıda parmak izi cihazına tanıtmak mümkündür.

Hastanalerde parmak izi cihazları çok önemli yer almaktadır. Eskiden kartlı cihazlar varken şimdi parmak izi ve yüz tanımalı cihazlar var. Daha güvenlikli ve kontrollü sistemlerdir. Personel takip cihazları olarak artık yüz tanımalı , parmak izli cihazlar tercih edilmektedir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları