perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Nis.
2015

Otopark Bariyeri.


Otopark Bariyeri

Hızla gelişen Türkiye’de inşaat sektörü çok gelişmekte olup yeni teknolojiler ve yeni yükümlülükler ile bazı gereksinimlerde getirmektedir. Çevre kirliliği ve kalabalıklığından kurtulmak için yeni yapılaşan tüm inşaatlarda otopark zorunluluğu oluşmuştur. Otopark zorunluluğu varken sizin hakkınızı yada park alanınızı başkasının işgal etmesini ister misiniz ? İşte bu durumda otopark bariyeri devreye girmektedir. Otopark alanlarının girişlerine ve çıkışlarına otopark bariyeri konularak girişler ve çıkışlar karayolu hgs gibi takip edilmektedir. Otopark bariyeri sadece kumanda veya buton ile çalışabilirken online yada offline olarak hgs sistemi şeklindede kullanılmaktadır. Bu talebinize göre değişmektedir. Yani geçişleri takip etmek istiyorsanız online olarak sorgulamasını isterseniz o zaman online hgs sistemi işinize yaramaktadır. Offline ve online arasındaki fark takibini gerçek zamanlı olmasıdır. Yetkilendirme offline olarakta yapılmaktadır. Hgs otopark bariyeri için anten , panel , anten direği, yazılım ve etiket paket şeklinde alınması gerekiyor. Tabiki olması gereken şart olan donanım ise bariyerdir. Dilerseniz tek bariyer ile hem giriş hemde çıkışları takip edebilirsiniz.

Otopark bariyeri programı sayesinde kapıyı manuel olarak tetikleyebilir. Giriş yapıcak araçlara grup tanımlaması yapabilirsiniz. Bu gruplamada saat aralığı verebilirsiniz. Belirttiğiniz saatler dışarısında kimse otoparka giriş yapamamaktadır. Dilediğiniz kadar etiket tanımlama özelliği olan bu sistemler otopark sistemlerinde çok önemli rol almaktadır. Programda yakınlık ayarı , doluluk oranı gibi ayarlamaları yapıp belirttiğiniz seviyeye otopark ulaştığında diğer araçların girişi kısıtlanabilir. Antipassback sayesinde giriş yapmış olan araç çıkış yapmadan tekrar giriş yapamamaktadır.

Sizde otoparklarınızı kontrol altına almak ve takip etmek için otopark bariyeri almanız şart. Otopark bariyeri ile ilgili olarak detaylı bilgi ve sorularınız için bize satis@perkotek.com yada 0850 811 80 00’dan bize ulaşmanız mümkündür.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları