perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
02
Eki.
2012

Ogs Otopark Geçiş Kontrol Sistemi-Ogs Sistemi.


Ogs Otopark Geçiş Kontrol Sistemi-Ogs Sistemi

 AVAX OGS - HGS Otopark geçiş sistemi araçların site kapılarından, kapalı - açık otopark  giriş çıkışlarından güvenli ve hızlı bir şekilde geçiş yapmalarına olanak sağlar. Bu sayede otopark alanına sadece yetkili araçların girebilmesi sağlanır. Sistemin antipassback özelliği sayesinde aracın giriş yapmadan çıkış yapması yada çıkış yapmadan giriş yapması engellenir ve böylece siteye bir aracın girme yetkisi var ise sadece bir araç girer ikinci aracın girmesi engellenir.

Araç içine konulan OGS Sistemi sticker in okuma mesafesi  8 mt ile 20 mt arasındadır.OGS Sistemi etiketi uzun ömürlü olup sadece 1 araç için kullanılabilir.

Plaka tanıma sistemindeki kış şartlarında çalışmama gibi bir sorunla karşılaşılmamaktadır.

Uzaktan kumanda sistemindeki gibi kontrolsüz geçişlerin önünü kesebilen bir sistemdir. Sadece OGS Sistemi araç içi etiketi olan araç siteye girebilir.

Kullanılan AVAX panelin online/offline özelliği  sayesinde bilgisayar bağlantısına ihtiyaç duymadan panel 8.000 araçlık kapasite ve 20.000 araç geçişine olanak sağlar böylece yığılmaların ve gereksiz trafiğin önüne geçilmiş olunur. Ayrıca 1 saniyede 1 aracın geçiş yapabileceği bu sistemde otopark bariyeri kapanmadan diğer araç geçiş yapabilir ve sistem bu geçişi hafızasına alır . Yani otopark bariyerinin kapanmasını beklemeye gerek yoktur.

Otopark OGS geçiş sistemi; UHF OGS Otopark geçiş kontrol paneli, Uzun mesafeli OGS Otopark geçiş kontrol anteni, OGS Otopark geçiş kontrol direği, OGS Otopark geçiş kontrol yazılımı ve araç içi RFID etiketten oluşur.

OGS Sistemimizi ve kullanılan ekipmanları linkden inceleyebilirsiniz. https://www.perkotek.com/ogs-hgs-otopark-arac-tanima-sistemi


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları