perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Kas.
2013

Hgs Otopark Sistemleri.


Hgs Otopark Sistemleri

Hgs otopark sistemleri günümüzün en rövanşta olan otopark güvenliği ve kontrol sistemlerinin başında gelmektedir.Hızlı geçiş sistemleri RFID teknolojisini kullanılarak geçiş yapacak araçlara takılan barkod vasatisiyle geçiş yapmalarını sağlar.

Hgs otopark sistemlerinin çalışma prensibi basitçe 1 adet çanak ve araçlara yerleştirilen barkotlardan oluşmaktadır çanaklar barkodları gördükleri anda otomatik olarak bariyeri kaldırır ve kullanıcılar için büyük bir rahatlık sağlar.

Hgs otopark sistemlerini günümüzde ne kadar kullanışlı olduğunu ve hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığını Boğaziçi, Fatih Sultan Mehmet köprülerindeki yahut karayolu gişelerinde geçişlerde görüyoruz.

Hgs kısa yazılışı olup anlamı hızlı geçiş sistemidir adının açılımı bile asıl amacını açıklamaktadır. Hgs otopark sistemleri günümüzde hemen hemen her sitede kullanılmaktadır. Hgs otopark sistemlerinden önce herkes elle müdahale ederek veyahut ta bir alıcı ve kumanda vasıtasıyla bu işlemi yapardı ama gelişen sistemler ki bunun en başta gelenlerinden hgs otopark sistemi bu işlemi kolaylaştırıp iş gücünü azaltmaktadır.

Hgs otopark sistemlerini en öne çıkan özelliklerinden biride güvenlik konusu. Mesela gece sitenize girmesini istemediğiniz bir araba sitenizin önüne geldi eğer hgs otopark sistemi yoksa bekçiniz arabayı sitede oturan bir ısının aracına benzetip kapıyı açabilir buda kotu sonuçlar doğurabilir ama hgs otopark sitemi sayesinde bu tehlikeli durumlar ortadan kalkar çünkü bariyerin önüne geldiği zaman arabayı tanımadığından dolayı kapıyı açmayacaktır.

Hgs otopark sistemlerinin kullanımının en güzel yanlarından biride;  sitede kullanıldığında otopark sorunun ortadan kaldırması. Mesela komşunuza 2 araç misafiri geldi ve otoparkınızda sınırlı yer var eğer hgs otopark sisteminiz yoksa o araçlar içeri girer ve sizin park yapmanız gereken yere araçlarını bırakırlar buda size arabanızla evinize geldiğinizde aracınızın sitenizin dışında kalmasını ve aracınıza zarar gelme olasılığının yükselmesinin canınızı sıkacak bir etken olduğunu unutmayın.

Hgs otopark sistemlerinin öne çıkan özelliklerinden biride trafiğin akışını etkilemeden düzenli bir şeklide Hgs otopark sistemleri fiyat olarak kesenize gereğinden fazla zarar vermeden sizlere ve ailenize güvenli konforlu ve rahat bir yaşam sunan teknolojinin bize kazandırdığı nimetlerdendir. 


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları