perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
22
Kas.
2013

Ogs Otopark Sistemi.


Ogs Otopark Sistemi

Otopark giriş çıkış kontrolü yapmak, otopark kapasiteleri yükseldikçe ve araç trafiği çoğaldıkça içinden çıkılamaz bir duruma gelmektedir. Hangi araç içerde, kaç araçlık boş yeriniz var, misafir araç girişleri ve oluşan birçok detayın takip edilmesi gerekmektedir.

Ogs sistemleri, oto parkların en büyük problemi olan, boş olan ve park yeri bulma sıkıntısından doğan açığı kapatmak için geliştirilmiş sistemlerdir.  Geniş alan kontrolü sağlayan antenler ve bu antenler tarafından okunan plaka etiketleri ile oto parklar artık kontrol altında. Online ve stand-alone olarak çalışan ogs otopark sistemleri, sizin geçiş hakkı verdiğiniz araçlara bariyerden geçme yetkisi verecektir. Panel sistemi sayesinde, geçiş yapmasına izin verilen etiketler tanıtılarak panel hafızasına gönderilir. Dilerseniz programı kapatabilir ve stand alone olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Daha sonra yazılım açılarak panel ile haberleşmeye geçilebilir ve raporlama sağlanabilir.

Site, şirket, spor salonları, tatil köyleri, alışveriş merkezleri otoparklarına kurulan ogs otopark sistemleri ile, daire ya da şirket başına kaç araçlık park yeri verebileceğinizi, hangi plakalara hangi noktalardan geçiş hakkı verebileceğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Bariyerlerle entegre çalışan ogs antenleri, araçların geçiş hakkı olduğunda o araçlara geçiş hakkı verir ve belirli bir süre sonra tekrar kapanır. Güvenlik ihlali olmaması açısından, bariyer kolunun havada kalış süresini kendiniz ayarlayabilmektesiniz. Antenler etiketleri algıladığı anda çok hızlı bir şekilde açılan bariyerler, paneller ile birlikte desteklenebilir ve panel ekranında geçiş yapan aracın plakası ve etiketin numarası görülebilir. Alanın genişliğine göre anten sayısını dilediğimiz kadar çoğaltabilir ve kapsama alanını genişletebiliriz.

Eğer istenirse, yazılım tarafından giriş çıkış bilgileri çekilebilir ve rapor olarak alınabilir. Raporları çıktı olarak alabilir ve arşivleyebilirsiniz. 


Geri Dön