perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
08
Şub.
2014

PDKS Sistemleri.


PDKS Sistemleri

Pdks sistemleri, personellerinizin giriş çıkışlarını takip etmek için kullanılır. Bu sistemler ile kişilerin erken çıkma geç gelmeleri gibi durumlar takip edilebileceği gibi, puantajlarını da hesaplayabilirsiniz. Pdks sistemleri mysql veritabanı ile çalışır. Mysql veritabanı uzaktan erişime uygun olup, birden fazla kullanıcı tarafından kullanılmaya müsaittir.

Pdks sistemleri sınırsız personel kaydı olanağı sağlarlar. Program içerisinde personelin özlükle ilgili tüm bilgilerini tutabilir ve daha sonra raporlayabilirsiniz. Personellerin ücretli, ücretsiz, yıllık ve mazeret izni gibi tüm izinlerini girebilir ve rapor halinde alabilirsiniz. Kişilerin avans, prim gibi rakamsal karşılıklarını girebilir ve puantaj raporu alırken görüntüleyebilirsiniz.

Pdks sistemleri, yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları, proxy ve barkod okuyucu cihazların tümüyle birlikte çalışabilirler. Pdks programı üzerinden cihazların bağlantı şekilleri belirtilerek bağlantı sağlanır. Ip tabanlı yada seri bağlantı şeklinde bağlantı olanakları sağlarlar. Pdks sistemleri, personel sayınız az yada çok farketmez hızlı bir şekilde puantaj ve giriş çıkış raporu almanızı sağlar.

Pdks sistemleri, kendi içerisinde bulunan yetkilendirme özelliği sayesinde, birden fazla kullanıcının programı kullanmasına olanak sağlar. Bu kullanıcıları dilediğiniz gibi kısıtlayabilir ve hangi alanlarda işlem yapabileceğine karar verebilirsiniz. Pdks sistemleri, turnike gibi ürünlerle de birlikte çalışabilir. Turnikeden geçiş yapan kişilerin raporlarını da alabilirsiniz. Program içinde bulunan 30’a yakın rapor, istemiş olduğunuz bütün ayrıntıları görebilmenizi sağlar. 


Geri Dön