perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
06
Tem.
2014

Kamera Sistemi.


Kamera Sistemi

Geniş alanlarda güvenlik görevlileri yeteri kadar alanı tarayamaz ve mutlaka bir teknolojiyle güvenlik tedbirlerinin desteklenmesi gerekir. Öyle ki ne sadece insan ne de sadece teknoloji iyi bir emniyet için asla yeterli olmayacaktır. Kamera sistemi sayesinde geniş alanlardaki özellikle güvenlik açığı olabilecek noktalara kameralar yerleştirilir ve monitörler sayesinde de orada olmaya gerek kalmadan gözlem yapılabilir. Bir insanın birden fazla noktada olabilmesine olanak tanıyan bu sistem şüphesiz güvenlikteki en önemli olgulardan biridir.

Kamera sistemi günümüzde oldukça gelişmeler göstermiştir ve gereksiz olan hiç bir şeyi kayıt altında tutmaz. Bunu da üzerindeki hareket sensörü sayesinde algılayabilir. Kamera sistemi herhangi bir hareket olduğunda hareket sensörü sayesinde anında devreye girer ve çalışmaya başlar. Bu görüntülediklerini de kayıt altına alır. Kameralar gece görüş özellikleri sayesinde de zifiri karanlıkta dahi etrafta olan biten her hareketi rahatlıkla algılayabilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte evinize ya da işyerinize yerleştirdiğiniz güvenlik kameralarını ios ya da android işletim sistemli cep telefonunuzdan da izleyebilirsiniz.

Güvenlik kamerası kayıtlarınız dilerseniz dvr sistemi üzerinden dilerseniz de bilgisayarınızdan izleyebilme imkanınız vardır. Bu görüntüleri durdurabilme zoom yapabilme ya da geriye sarma gibi işlemlerle izleyebilirsiniz. Güvenlik kameraları bazı özelliklerinden dolayı çeşitlere ayrılmaktadır. Her kamera gece görüşlü değildir ya da zoom yapabilme özelliğine sahip değildir. Güvenlik kamerası alırken mutlaka kullanılcağı alana uygun olarak alınmalıdır. 


Geri Dön