perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
11
Tem.
2014

Otopark Bariyer Sistemleri.


Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark giriş ve çıkışlarında ya da özel alanlara giriş çıkışlarda kullanılmakta olan otomatik bariyer, bir geçiş sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sitemin sunmuş olduğu en büyük kolaylık kullanıcılarına vermiş olduğu güvenli ve hızlı geçiş olanağıdır. Bu sebeple de özellikle kamuya açık alanlarda kullanıldıklarını görmek mümkündür.

Şehir trafiğinin fazla olması ve araçların yanlış geçiş yaparak trafiği alt üst etmesinin söz konusu olduğu alanlarda bariyer kullanımı daha rahat bir trafiğe olanak sağlamaktadır. Ayrıca sunulan hizmeti farklı alanlarda kullanarak paralı geçiş sistemi olarak da uygulayabilmek mümkündür. Bu sayede araçların bekleme yapmadan daha hızlı bir şekilde geçebilmesi de mümkün olacaktır. Birçok gişede eskiden gişe memurları kullanıldığı için gişelerden geçebilmek için bazen uzun kuyruklarda beklemeniz gerekebilmekteydi. Ancak günümüzde otopark bariyer sistemlerinin kullanılması sayesinde hiçbir problem yaşanmaması mümkün hale gelmiştir. Bir kartla ya da tarama sistemi ile çalışabilen bu bariyerler sizi tanımlayıp geçiş onayı verdikten sonra kalkarak geçmenize olanak tanımaktadır.

Arabalı vapur girişlerinde, köprü girişlerinde, şehirlerarası otoban geçişlerinde kullanılabilen bu sistemler sayesinde geçiş yapmak paralı ya da parasız fark etmeksizin daha kolay hale gelmektedir. Bu sistemlerin kullanıldığı alanlardan biri olarak otomatik bariyer kullanımı özel güvenlikli siteler için de yaygın bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik bir güvenlik önlemi olarak oldukça kullanışlı olduğu görülmektedir.


Geri Dön

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları